Ispanija turizmo projektas


Ispanija. Ispanijos herbas. Ispanijos vėliava. Ispanijos himnas. Žymūs žmonės. Fernando José Torres Sanz. Francisco Goya. Migelis de Servantesas Savedra. Pedro Almodóvar. The Skin I Live In. Penélope Cruz. Šalies TOP. Kultūros paveldas. Katalonija. Sevilijos katedra. Cacereso senamiestis. Burgo katedra. Heruklio bokštas. Karališkieji rūmai. Montserato vienuolynas. Poble vienuolynas (Poblet Monastery). Santa María de Guadalupe. Madridas. Ispanijos tradicijos. Ispanijos virtuvė. Kulinarinis paveldas pagal regionus. Keletas faktų apie Ispanų kalbą. Įdomūs faktai apie Ispaniją.

Enrique Preysler Iglesias gimė Madride, Ispanijoje.. 1995 m. rugsėjo 25-ąją, jis išleido savo pirmą albumą. Jo antras albumas, kuris buvo įrašytas ispanų kalba, buvo išleistas 1997 m. sausio 29-ąją.

Fernando José Torres, yra Ispanijos profesinis futbolininkas, kuris žaidžia Italijos klubui Milan. Torres pradėjo savo karjerą nuo Atlético Madrido. Jis padarė savo pirmą komandos debiutą 2001 ir baigė savo laiką klube, įmuštame 75 įvarčius 174 La Liga pasirodymuose.

Aukščiausia Ispanijos vieta - Teidė (yra ugnikalnis Tenerifės saloje, vienoje iš Kanarų. Ugnikalnio aukštis yra 3718 m virš jūros lygio. Žemiausia Ispanijos vieta - 0 m (Atlanto vandenyno lygyje).

Madridas yra Ispanijos sostinė nuo 17-ojo šimtmečio; Tai labiausiai lankomas miestas Ispanijoje, tai yra trečias labiausiai apgyventas miestas Europoje; Madridas yra 300 km nuo Madrido jūros, yra esantis ant plynaukštės 650 metrų virš jūros lygio. Tai yra aukščiausia sostinė Europoje; Tvirtinama, kad Madridas yra ketvirtas turtingiausias miestas Europoje; Žinomas šokio Flamenkas buvo sukurtas čia; Madridas turi daugiau giedrų dienų negu beveik bet koks kitas miestas Europoje; Madridas turi dvi svarbiausias geležinkelio stotis: Chamartín į šiaurę ir Atocha; Pagal FIFA, Real Madrid FC yra pasaulinis sėkmingiausias 20-ojo šimtmečio futbolo klubas.

  • Turizmas Projektas
  • MS PowerPoint 11684 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 45 puslapiai (1680 žodžiai)
  • Simona
  • Ispanija turizmo projektas
    10 - 6 balsai (-ų)
Ispanija turizmo projektas. (2015 m. Rugpjūčio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ispanija-turizmo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:16
×