Japonija skaidrės


Skaidres apie japonija. Japonijos gamta. Japonijos ukio raida. Japonijos ūkio raidos ypatybės. Skaidres apie sali. Japonija skaidrėse. Japonijos pramone. Apie japonijos gamta. Japonijos skaidres. Japonu sekmes strategija.

Japonu sekmės strategija. Japonijos ūkio raidos ypatybės. Švietimas. Šiuolaikinė japonijos pramonė. Eksportas ir importas. Japonijos vieta pasaulyje pagal pramonės produkcijos gamybą.

Japonija- ekonomiškai viena iš stipriausių valstybių. Pagal pramonės gamybos apimtį ji trečioji, o pagal eksportą ji ketvirtoji pasaulyje. Prekės su ženklu ,, made in japan“ visur žinomos ir vertinamos.

Japonijoje ypač didelis dėmesys skiriamas švietimui, kurį japonai vadina valstybės intelekto ir ateities pamatu.

Gamtos ištekliai ir didelė konkurencija pasaulio rinkoje labai veikia japonija augančios gamtos išteklių kainos, naftos krizė ir didėjanti konkurencija paskatino japoniją iš esmės modernizuoti ūkį. Svarbiausių japonijos tikslu tapo: įdiegti aukštąsiąs technologijas.

Nemažai bendrovių gamyklas stengiasi išdėstiti pakrantėse – arčiau importo uostų. Greta veikiančiose gamyklose perdirbamos žaliavos ir gaminama produkcija. Eksportui skirtos prekės čia pat pakraunamos į laivus ir gabenamos į kitas šalis.

  • MS PowerPoint 3562 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių
  • Erika
  • Japonija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Japonija skaidrės. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonija-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 23 d. 09:34
×