Jūrų transportas referatas


Įvadas. Kas yra jūrų transportas? Laivų klasifikacija. Šiuolaikiniai civiliniai laivai klasifikuojami pagal. Klasifikacija pagal grupes ir tipus. Pagrindinių tarnybinių laivų klasifikacijos. Krovinių gabenimas laivais. Lietuvos jūrų transporto sektorius. Lietuvos jūrų sistemos sektoriaus pasiekimai, planai, vizijos. Išvada. Literatūros sąrašas.

Transportas, transportavimas – žmonių ar krovinių perkėlimas iš vienos vietos į kitą. Žodis kilęs iš lotyniškų žodžių trans (per, skersai) ir portare (nešti, gabenti). Transportas skirstomas į tris kategorijas: oro (lėktuvai, dirižabliai, oro balionai, sraigtasparniai ir kt.), žemės (automobiliai, traukiniai, motociklai, dviračiai ir kt.) ir vandens (laivai, baržos ir kt.). Taip pat transporto priemones skirstomos į dvi pagrindines grupes: motorinis transportas (automobiliai, traukiniai, laivai, lėktuvai) ir bemotoris transportas (dviračiai, buriniai laivai, sklandytuvai). Šiame darbe plačiau supažindinsiu su viena iš transporto sistemų - jūrų transportu ir jo ypatumais.

  • Microsoft Word 190 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1783 žodžiai)
  • Mazvydas
  • Jūrų transportas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Jūrų transportas referatas. (2014 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/juru-transportas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 03:57
×