Kelionių organizatorius Verslo planas


Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Marketingas. Finansai. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas.


Kelionių organizatorius ,,PingPongTravel“ – individuali įmonė, kuri įregistruota 2017 m. sausio 3d. Įmonė bus įkurta Šiaulių miesto centre Vilniaus g.120. Šios vietos pasirinkimą įtakojo tai, kad ši vieta yra labai patogi, nes yra pėsčiųjų bulvare, kur didžiausi žmonių srautai. Kelionių organizatorius ,,PingPongTravel“: organizuos bei parduos kelionės, bus atliekamos kitos susijusios paslaugos (bilietų pardavimas, draudimas).

Įmonės savininkė Mylita Žemeckaitė atliks visas valdymo funkcijas, nes ji sugeba gerai vadovauti, greitai išspręsti iškilusias problemas, moka puikiai išsirinkti personalo darbuotojus ir su jais maloniai bendrauja, bei turi nemažai patirties turizmo versle.

Įmonės veiklai pradėti bus naudojamos savininkės nuosavos lėšos – 55800 Eur., bei 41000 Eur. paskola iš banko. Už šiuos pinigus bus perkamas nuosavas autobusas, įmonei įsikurti reikalingas pastatas bei baldai ir visa reikalinga įranga. Įmonėje iš pradžių dirbs 7 darbuotojai: direktorius, kelionių organizatorius – vadybininkas, kelionių vadovas, du vairuotojai, buhalteris ir valytoja.

Prognozuojama, kad įmonė pirmais darbo metais suteiks paslaugų už 80000 Eur. Iš viso sąnaudos įmonės per metus bus 72391,92 Eur, o įmonė gaus 6466,87 Eur grynojo pelno. Padarius metų pelno nuostolio ataskaitą prognozuojamas grynojo pelno didėjimas.

Teikiama informacija ir organizuojamos kelionės, žinoma jos parduodamos, taip pat atliekamos kitos su šia sritimi susijusios paslaugos.( Keltų bilietų pardavimas, kitų bilietų pardavimas, suteikiama galimybė įsigyti draudimo paslaugas)

ĮI „PingPongTravel“ įregistruota 2017 m. Sausio 3d. Duomenis apie šią įmonę yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, registro tvarkytojas yra valstybės įmonė „Registrų centras“. Įmonės savininkė ir direktorė yra Mylita Žemeckaitė. Įmonės būstinė yra Vilniaus g. 120, Šiauliuose, tel. +37062255698.

ĮI „PingPongTravel“ savo veiklą pradės nuo 2017 m. Vasario 1d.

Su partneriais dažniausiai pasirašomos dvišalės sutartys, lietuvių kalba, bei sutartys sudaromos su visais partneriais ir daroma tiek kopijų, kiek yra partnerių. Pagrindiniai partneriai yra „Kautra“, „Busturas“, „Transbusas“, „Toptravel“, „Lietuvos draudimas“.

Sutartyje su tiekėjais pasirašomi sutartiniai įsipareigojimai, kuriuose nurodomos sutarties sąlygos, tiek tiekėjų, tiek tų su kuriais yra pasirašomos sutartys. Pagrindiniai įmonės tiekėjai padedantys įsikurti yra: Grafo baldai, eBaldai, Senukai, Eurosafe / promet, ICG, OrangeMaster, Sidabrinis medis, Sanitex.

Kelionių organizatorius „PingPongTravel“ greičiausiai ir sklandžiausiai vienu metu gamins ir teiks kelias paslaugas. Įmonėje dirba aštuoni žmonės, kurie yra atsakingi už tam tikrų paslaugų gamybą, tiekimą, žinoma, kiti už paslaugų tinkamą įvykdymą ir jų nukreipimą tinkama linkme. Vienas iš pagrindinių šios kelionių organizacijos teikimaų paslaugų – poilsinių ir pažintinių kelionių kūrimas, organizavimas. Tarkim dabar trumpai apibendrinus, yra šie keli numatyti, ir sugalvoti kelionių organizatoriaus planai:

1 agentūros teikiama paslauga: poilsinių ir pažintinių kelionių kūrimas, organizavimas – kelionių organizatorius „PingPongTravel“, siūlo ir teikia plačiausias poilsinių bei pažintinių kelionių spektrą tiek mėgstantiems keliauti savarankiškai, tiek ieškantiems paprastumo ar prabangos bei tiems asmenims kurie tikisi maksimalaus komforto.

2 teikiama paslauga: Poilsinių ir pažintinių kelionių pardavimas - parduodamos didžiosios ir ydomiausios kelionių organizatorės kelionės po Lietuvą taip pat ir kitas užsienio šalis.

3 teikiama paslauga: yra parduodami bei pagal klientų poreikius surandami aviabilietai, keltų bilietai, autobusų bilietai.

  • Turizmas Verslo planas
  • Microsoft Word 843 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3445 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mylita
  • Kelionių organizatorius Verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kelionių organizatorius Verslo planas. (2017 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-organizatorius-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 10:05
×