Kineziterapija esant veidinio nervo pažeidimui


Veidinis nervas kineziterapija. Trisakio uzdegimas. Trišakio nervo gydymas. Veidinio nervo uzdegimas gydymas. Trisakio nervo fizioterapiojos. Reabilitacija esant veidinio nervo pazeidimams. Veido nervas kineziterapija. Veidinio nervo ligos. Veidinio nervo neuropatija. Veidinio nervo neuropatija kineziterapija.

Įvadas. Ligos aprašymas. Reabilitacija. Kineziterapija. Priedas. Literatūros sąrašas.

Veidinis nervas yra nervas, kuris kontroliuoja vienos veido pusės raumenis. Tai leidžia mums visiems rodyti savo emocijas, šypsotis, mirktelti, verkti ir keisti veido išraišką. Veidinio nervo pažeidimas ne tik socialiai, bet ir psichologiškai alina žmogų, todėl gydymas gali būti ilgas ir reikalauti daugybės procedūrų. Veidinis nervas yra VII galvinis nervas. Kiekvienas žmogus turi po 2 veidinius nervus , po vieną kiekvienoje veido pusėje. Šis nervas kartu keliauja su klausos nervu ir inervuoja mimikos raumenis, liežuvio priekinės dalies skonio svogūnėlius ir kai kurias laiukas. Deja, labia dažnai šis nervas yra pažeidžiamas ir sukelia įvairias ligas: uždegimą, paralyžių. Todėl, šiame darbe nagrinėsiu apie šio nervo pažeidimo priežastis, simptomus, gydymą medikamentais ir kineziterapiją esant veidinio nervo pažeidimui.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 1291 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1349 žodžiai)
  • Viktorija
  • Kineziterapija esant veidinio nervo pažeidimui
    10 - 1 balsai (-ų)
Kineziterapija esant veidinio nervo pažeidimui. (2013 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kineziterapija-esant-veidinio-nervo-pazeidimui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:59
×