Knygos aprašymas Lucy Maud Montgomery Anė iš Žaliastogių


Ane is zaliastogiu knygos aprasymas. Ane is zaliastogiu aprasymas. Anė iš žaliastogių knyga. Anė iš žaliastogių recenzija. Ana is zaliastogiu. Lucy maud montgomery knygos. Ane is zalestogiu. " anė iš žaliastogių" knygos aprašymas. Anė iš žaliastogių knygos veikejai. Knygos ane is zaliastogiu veiksmo laikas.

Lucy Maud Montgomery. ,,Anė iš Žaliastogių“.

Mėgstantiems paprastas,bet ir neprastas istorijas siūlyčiau perskaityti šią knygą. Man šią knygą pasiūlė perskaityti geriausia draugė.

Lucy M. Montgomery knyga ,, Anė iš Žaliastogiu“ tai istorija apie

mergaitę, kuri tapo našlaite. Anė gyveno pas daugelį svetimų žmonių. Bet paskutinė jos stotelė buvo Matijaus ir jo sesers Merilės Katbertų šeimoje.

Bet Anė į jų šeimą pateko per klaidą, turėjo atvykti berniukas. Aišku, pradžioje buvo nesusipratimų, bet vėliau Anę šeima pradėjo vertinti ir mylėti. Anė labai kūrybinga, darbšti, tačiau viską mėgsta sureikšminti ir per daug užsisvajoti.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (214 žodžiai)
  • Mokykla
  • Knygos aprašymas Lucy Maud Montgomery Anė iš Žaliastogių
    9 - 1 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Lucy Maud Montgomery Anė iš Žaliastogių. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-lucy-maud-montgomery-ane-is-zaliastogiu.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 11:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo