Knygos „Musių valdovas“ refleksija


Knygos „Musių valdovas“ refleksija.


Filmo veikėjai grupė berniukų, vyriausiajam iš jų buvo vos dvylika metų. Filmas yra apie grupelę miesto berniukų, tiksliau apie 21, skridusių lėktuvu, kuris, nepasiekęs savo tikslo, sudužo kažkur Ramiojo vandenyno saloje, veiksmo vieta - granito plokštuma, kurioje pilna išvirtusių medžių. Šioje aplinkoje jie atsidūrė ne savo noru, tai galima teigti kaip atsitiktinumą ar nelaimę - katastrofą. Trukmė (kiek kartų buvo susitikę) - Negyvenamoje saloje praleido > savaitę.

Berniukai rengia susirinkimus laisvanoriškai, nes juos sieja vienas bendras tikslas – išsigelbėti. Laikas nėra akcentuojamas. Toliau seka taisyklės, kurias taip pat berniukai sukuria ir priima laisvanoriškai, tačiau kaip matyti iš kūrinio, jos sulaužomos.

Po to išsiskiria dar keli tikslai. Ralfas išskiria tikslą- išlaikyti gėrį ir tvarką, o Džeko išgyventi laužant taisykles ir sukuriant žaidimą. Todėl Džeko tikslus priskiriu prie rungtyniaujančių, o Ralfo prie individualių – asmeninių. Bendras grupių orientuotų į uždavinių sprendimą tikslas – visos grupės kolektyvinio darbo metu pasiekti vienokio ar kitokio problemos sprendimo.

Grupės narių tikslai, manau, kad nesiskirtų nuo mano iškeltų. Mano požiūris būtų taip pat orentuotas, kaip išgyventi.

Pagrindinė komunikacija prasidėjo manau, kai Ralfas nustatė taisyklę, kad kalbėti galima, kai rankose yra laikomas kiaukutas, taip įvedama ženklų sistema.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1129 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sandra
  • Knygos „Musių valdovas“ refleksija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos „Musių valdovas“ refleksija. (2017 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-musiu-valdovas-refleksija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 02:44
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo