Kūdikių masažas


Pasiruosimas masazui. Sportinio masazo kursiniai darbai. Taškinis masažas kudikiui. Bakalaurinis darbas masazas.

Kūdikio masažas. Įvadas. Masažo nauda kūdikio sveikatai ir savijautai. Pasiruošimas kūdikio masažui. Pagrindiniai masažo judesiai. Viso kūdikio kūno masažo eilės seka. Išvados. Literatūra.

Kūdikio masažavimui reikia skirti specialų laiką, kuris kartu su sąlyčiu palengvina bendravimą. Kreipdami dėmesį į kūdikio kalbą be žodžių, išsiugdomas gebėjimas geriau pajusti jo poreikius ir laiku juos patenkinti. Masažas padeda kūdikiui vystytis ne tik fiziškai, bet ir emociškai, jo vystymasis tampa turtingesnis ir nukreiptas pozityvia linkme, nes kūdikis nuo pat gyvenimo pradžios tampa įpratęs prie ryšio su mylimais žmonėmis.

Nors kūdikiai negali išreikšti žodžiais, jie taip pat jaučia nuovargį, vienatvę ir nervinasi. Tokiais atvejais tiesioginis kūdikio lietimas rankomis suteikia jam paramą ir parodytas dėmesys turi stebuklingą poveikį jo organizmui. Vieną gražią dieną kūdikis nustebins, paprašydamas masažo savais žodžiais ir tvirtai žinoma, kad šitaip jis nori pasakyti, jog trokšta artumo.

Mano darbo tikslas yra susipažinti su kūdikių masažavimo pagrindais. Kad pasiekčiau išsikelta tikslą, išskyriau keletą uždavinių:

1.Išanalizuoti masažo naudą kūdikio sveikatai ir savijautai.

2.Išsiaiškinti pasiruošimo sąlygas ir priemones kūdikio masažui.

3.Susipažinti su pagrindiniais masažo judesiais.

4.Išsiaiškinti viso kūdikio kūno masažo eilės tvarką.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (3164 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kūdikių masažas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūdikių masažas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kudikiu-masazas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:33
×