Kuršių Nerija skaidrės


Skaidres apie kursiu nerija. Papasakoti apie kursiu nerija. Kuršių nerija neringa skaidrės. Kuršių nerijos skaidrės. Kursiu nerijaa nacionalinis parkas skaidres. Skaidres kuršiu nerija vaikams. Vandens vaizdo skaidres. Kursinis kursiu nerija. Kursiu marios kursiniia. Kursiu marios skaidres.

Kuršių Nerijos nacionalinis parkas skaidrės. Kuršių nerijos nacionalinis parkas. Kodėl kuriamos saugomos teritorijos? Svarbiausi saugomų teritorijų tikslai. Saugomų teritorijų įvairovė. Mes norime papasakoti apie kuršių nerijos nacionalinį parką. Kuršių nerijos np. Kultūros vertybės. Laisvalaikis ir pramogos. Štai keletas vaizdų iš kuršių nerijos. Kuršių nerija žiema. Kuršių nerijos paminklas. Pasaulio paveldo teritorijos. Tikslai.

Natūralioms buveinėms ir ekologinei pusiausvyrai atkurti. Kad biologinė įvairovė, gražūs kraštovaizdžiai, žmonių nepaveikti miškai, pelkės, vandens telkiniai išliktų nepaliesti žmogaus naikinančios rankos. Kad nykstančios rūšys galėtų išlikti.

Sudaryti sąlygas moksliniams tyrimams ir stebėjimams. Subalansuotai naudoti ir atkurti gamtos išteklius. Propaguoti aplinkosaugos idėjas, skatinti pažinti turizmą.

Visa tai apžvelgus ir supratus, kad mes turimę nuostabę šalį, tikslas vienas reikia pasirūpinti ir pasistenkti ją padaryti dar gražesnę, bei ,,suprotinti” jos niokotojus ir negerbėjus visais aspektais.

Projektą rengė : Ramūnas Kvederis Tadas Sadauskis Valentinas Songaila Eligijus Vaitkus Aurimas Judys.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1582 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (690 žodžiai)
  • Aukse
  • Kuršių Nerija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Kuršių Nerija skaidrės. (2012 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kursiu-nerija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:00
×