Mano svajonių profesija


Mano profesija. Mano svajoniu profesija rasinys. Mano svajoniu darbas. Rašiniai apie profesijas. Rašinys mano svajoniu profesija. Rasinys apie profesija. Mano profesija skaidres. Mano svajoniu profesija rasiniai. Mano megstamiausia profesija. Rasinelis apie profesija.

Rašinys. Mano svajonių profesija.

Pasaulyje yra labai daug profesijų, kiekvienas iš mūsų vaikystėje turėjo svajonių. Visi svajojome kuo norėtume būti užaugę. Tačiau ar šios svajonės nepasikeitė, kai pasikeitėme mes.

Jau nuo pat mažų dienų žaidžiu futbolą ir lankau futbolo treniruotes, taigi nuo pat vaikystės svajoju tapti įžymiu, geru futbolo žaidėju. Norint tokiu tapti reikia be galo daug stengtis, siekti savo tikslo, niekada nenuleisti rankų, tik treniruočių ir sunkaus darbo pagalba gali pasiekti savo užsibrėžtą tikslą. Mano mėgstamiausia futbolo komanda „Real Madrid“, taigi mano svajonė žaisti būtent už šią komandą. Visą savo futbolininko karjerą norečiau praleisti būtent šiame futbolo klube, kaip ir „Real Madrid“ komandos legenda Raul, kuris jau nuo 1994 metų atstovauja šiam klubui. Be abėjo svajoju žaisti ir už Lietuvos rinktinės komandą, su kuria aplankyčiau daug įvairių pasaulio šalių. Futbolo žaidėjai uždirba didelius pinigus, tačiau pinigai nėra viskas, žaisti futbolą pats didžiausias malonumas.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (288 žodžiai)
  • Mokykla
  • Benas
  • Mano svajonių profesija
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano svajonių profesija. (2012 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-svajoniu-profesija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:05
×