Pavojingi objektai Lietuvoje Achema


Įvadas. Ab „achemos“ gaminama produkcija. Chemikalų kontrolė. Aplinkos, darbuotojų ir civilinė sauga. Aplinkos apsauga. Sauga darbe ir sveikata. Civilinė sauga. Vidinis avarijų planas. Išorinis avarijų planas. Ekologinės katastrofos ab „achemoje“. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

1.Svarbu tinkamai vykdyti chemikalų kontrolę sumažinant riziką žmonėms ir gamtinei aplinkai. AB "Achema" nuolat tobulina ir modernizuoja gamybos technologiją, kuri yra kompiuterizuota. Taip pat tobulinama produkcijos receptūra, panaudojant nekenksmingas žmogui ir aplinkai medžiagas. Surinkta informacija apie chemikalų pavojingumą ir jų saugų naudojimą prieinama tiek profesionaliems naudotojams, tiek paprastiems vartotojams. Šiai informacijai perduoti naudojamos etiketės, saugos duomenų lapai, pakuotės. Nuo jų kokybės ir išsamumo priklauso visa saugumo sistema.

2.AB „Achema" nuolat gerina aplinkos apsaugos būklę laikydamasi tinkamų pavojingų medžiagų išmetimų, išleidimų ir atliekų tvarkymu normų bei tobulėjančiomis taršos prevencijos priemonėmis saugodama savo bendrovės darbuotojų bei aplinkinių žmonių sveikatą ir mažindama neigiamą poveikį gamtai.

  • Microsoft Word 195 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2882 žodžiai)
  • Rasa
  • Pavojingi objektai Lietuvoje Achema
    10 - 3 balsai (-ų)
Pavojingi objektai Lietuvoje Achema. (2014 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavojingi-objektai-lietuvoje-achema.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 02:42
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo