Reklama Maxima prekybos centre


Maxima reklama. Maxima реклама. Maksimos reklama. Maxima reklamos. Maximos reklama. Reklama maximos prekybos centre. Strateginis planavimas prekybos centre. Referatas maxima. Maxima reknama. Lietuvoje reklamas maxima.

Reklamos priemonių naudojimas prekybos centre Maxima. Įvadas. Reklama. Tikslai ir funkcijos. Mažmeninės prekybos tinklas "maxima". Prekybos tinkle maxima naudojamos reklamos priemonės. Spausdintinė reklama. Reklama pardavimo vietoje. Išorės reklama. Tiesioginė reklama. Transliacinė reklama. Kitos reklamos priemonės. Išvados. Literatūros sąrašas

Darbo tikslas: išanalizuoti prekybos centro Maxima naudojamas reklamos priemones.

Reklama yra viena iš geriausių priemonių pritraukti klientą ir taip pakelti prekės ar paslaugos paklausą. Ji padeda vartotojams lengviau orientuotis esamoje prekių ir paslaugų įvairovėje.

Reklama bet kokiu atveju paveikia. Žmonės daro psichologinį poveikį vieni kitiems – psichologiškai stiprus žmogus veikia silpnojo žmogaus valią. Reklama turi tokią pačią įtaką, nors žmogus to nesupranta ir neigia. Taigi reklama ne tik suteikia informaciją, bet ir “padeda“ apsispręsti. Reklamos kūrėjai stengiasi įtikinti pirkti prekę, o ne vien susipažinti su jos būvimu. Nė viena įmonė neleis pinigų tam, kad praneštų apie prekę, nesitikėdamas, kad ją kažkas pirks.

Reklama yra ne išlaidos, o investicijos. Neinvestavęs negali tikėtis grąžos.

Gera reklama pasibeldžia į slapčiausiai žmogaus sielos kerteles ir anksčiau ar vėliau “priverčia“ nusipirkti reklamuojamą prekę.

Reklama prideda prekėms vadinamųjų papildomų psichologinių vertybių, sukuria jų įvaizdį, kuris įsitvirtina pirkėjo pasąmonėje arba sąmonėje ir tampa motyvu, renkantis prekę. Kuriant prekės įvaizdį, siekiama, kad žmogus pirktų ne pačią prekę, bet pažadus, viltis, galimybes.

Reklamą geriausiai apibūdina tokie žodžiai „Reklama verčia žmones pirkti daiktus, kurių jiems nereikia, už pinigus, kurių jie neturi“.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3160 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ona
  • Reklama Maxima prekybos centre
    10 - 1 balsai (-ų)
Reklama Maxima prekybos centre. (2012 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklama-maxima-prekybos-centre.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 03:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo