Rudenėlio takučiu scenarijus


Mokolų mokykla darželis renginio. Tikslai ir uždaviniai. Renginio eiga vedantieji. Kas iš klevo lapo Man pasiūs batus Bandė siūti vėjas Siūlai trūksta vis. Vėjas - ne siuvėjas Ir ne batsiuvys. Morkyčių komandos prisistatymas „ Morkyčių dainelė “. Pomidorų komandos prisistatymas „ Dainelė apie pomidorą “. Obuoliukų komandos prisistatymas Dainelė „ Obuoliukų rinkti “. Baravykų komandos prisistatymas Dainelė „ Baravykas “. Kriaušių komandos prisistatymas Matutis „ Pats darželyje mažiausias “. Visi kartu. Vėjau , vėjau , vėjau !!! Vėjas. Dėdė Rudenėlis ir Vėjas. „ Keliauja rudens gėrybės “. „ Bulvės “. „ Paragauk ir atspėk “. Pasakos „ Ropė “ inscenizacija. „ Mįslių kalnelis “.


Kiekviena grupė išmoko žaidimų, dainelių, eilėraščių, apie vaisius ir daržoves, paruošė parodėles. Pedagogės ir vaikai pasiskirstė, kas bus vaisiai, daržovės, miško gėrybės, pasiruošė karūnėles, padėkos raštus.

Vaikai, matote iš vėjo jokios naudos. Jis prikrečia visokių šunybių: obuolius, kriaušes išpurto, nudrasko lapus. Vienas aš su juo neįstengiu galynėtis. Todėl prašau padėti su juo galynėtis. Parodykime, kad mums linksma, kad mes stiprūs, vikrūs, protingi, jo nebijome. Kviečiu jus išsirikiuoti ir pasiruošti rungtims.

Jūs atėjote pasigalynėti su vėju. Noriu padėkoti, kad este tokie drąsūs ir palinkėti geros nuotaikos. Dabar kviečiu prisistatyti, paaiškinti, kodėl tokią emblemą pasirinkote.

Po prisistatymų Dėdė Rudenėlis kreipiasi į šventės dalyvius. Įminkite mįslę:

Dabar galima pradėti šventę. Kviečiu komandų kapitonus išsitraukti obuolius su numeriais.

Tokia tvarka vyks varžytuvės vaisių ir daržovių stotelėse.Stotelės sunumeruotos. Kiekvienas komandos kapitonas nusiveda savo komandą į to numerio, kokį rado ant apelsino, stotelę.

Komandos žaidėjai prie starto linijos sustoja vorele. Pirmasis rankoje laiko pintinę, kurioje 8 bulvės. Jas reikia sudėlioti į ką tik „išartoje vagoje“ pažymėtas vietas. Tuščią pintinę greitai paduoda kiram žaidėjui, kuris bulves „nukas“(surenka). Surinkęs paduoda kitam, kuris vėl „sodina“ ir t.t.

Pintinėlėje vaisiai ir daržovės: obuolys, kriaušė, apelsinas, morka, bulvė, česnakas, svogūnas, pomidoras, agurkas, burokėlis, Duoti komandų dalyviams paragauti ir atspėti kokio vaisiaus ar daržovės gabalėlį suvalgė.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (899 žodžiai)
  • Mokykla
  • Virginija
  • Rudenėlio takučiu scenarijus
    10 - 2 balsai (-ų)
Rudenėlio takučiu scenarijus. (2016 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/rudenelio-takuciu-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:57
×