Rumunijos ir Argentinos ekonominis palyginimas


Įvadas. Rumunija. Istorija. Bendra informacija apie Rumunija. Politinė sistema. Vladas drakula. Argentina. Istorija. Bandra informacija apie argentina. Politinė sistema. Šalių ekonominė situacija. Šalių ūkio pasiskirstymas. Kelionės. Rumunija. Argentina. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šalių ekonominė situacija (BVP/gyventojui 10 praėjusių metų, nedarbo lygis, kreditingumo reitingas, šalių ūkio pasiskirstimas (kiek užima pramonė, kiek žemės ūkis, kiek paslaugos), 2–3 didžiausios kompanijos, ką jos daro

Turizmas (suplanuoti maršrutą kaip ką aplankyti (skrydis, lankytini objektai, kaina) skrydis, kelionė nuo Vilniaus.

Šalių ekonominė prognozė ateinantiems 10 metų.

Šalis randasi pietryčių europoje, šalia juodosios jūros. Turi 5 kaimynes šalis: Ukraina, Moldova, Slovenija, Serbija ir Bulgarija. Rumunija yra demokratinė parlamentinė respublika. Joje gyvena 19 042 936 žmonės. Gyventojų tankis yra 80 žm./km2 .Šalies plotas yra 237500 kvadratinių kilometrų, iš yra 3 procentai vandens. Šalies sostinė yra Bukarešas. Valstybės prezidentas yra Klaus Iohannis, o ministras pirmininkas yra victor ponta. Šalies valiuta yra Naujoji Rumunijos lėja (RON). Idomu tai, kad Rumunijoje yra gimtasis garsiojo Vlado Drakulos miestas.

Argentina ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Užima 2 791 810 km² plotą. Be to, Argentina pretenduoja į Falklando (Malvinų) salas, Pietų Džordžiją ir Pietų Sandvičo salas bei 969 464 km² užimančią Antarktidos dalį – Argentinos Antarktidą. Šalyje gyvena 39 921 833 žmonės. Gyventojų tankis – 14,43 žm./km2. Šalies valstybinė kalba – ispanų. Sostinė – Buenos Airės. ARgentinos prezidentas yra Mauricio Macri, o vice prezidentas – Gabriela Michetti. Šalies valiuta yra Argentinos pesas.

Nuotraukose matoma, kad šalių rodikliai yra panašūs. Matosi, kad abi šalys buvo paveiktos pasaulinės krizės. Argentina po jos atsigavo greičiau nei rumunija, tačiau pastariaisiais metais rodikliai supanašėjo.

2 diena
BUENOS AIRĖS
Atvykę į Buenos Airių oro uostą būsite sutikti ir nuvežti į miestą apgyvendinimui viešbutyje.
16 diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ
Grįžimas namo.

Abi šalys turi traukos objektų turistams. Graziu panoramų ir statinių. Ju bvp stabilios ir panasios. Manau, kad abi šalys ateityje dar labiau išplėtos turizmą. Taip uzsitikrindamos stabilius ateinancius 10 metų.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 199 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (4321 žodžiai)
  • Tomas
  • Rumunijos ir Argentinos ekonominis palyginimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Rumunijos ir Argentinos ekonominis palyginimas. (2016 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/rumunijos-ir-argentinos-ekonominis-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:11
×