Šiaulių miesto susisiekimo esamos būklės nustatymas


Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos. praktinis darbas šiaulių miesto susisiekimo esamos buklės nustatymas. Šiauliai. Pagrindiniai susisiekimo keliai su išoriniais miestais. Susisiekimo keliai. mieste. Dviračių takai. Kamščiai. Avaringiausios vietos Šiauliuose. Pagrindinės Šiaulių miesto problemos ir jų sprendimas. Nevalomi keliai žiemą. Šuliniai važiuojamojoje dalyje. Duobėti keliai. Kaip būtu galima pagerinti. kelius Šiauliuose. Tiesioginis įsukimas. į dešinę. Literatūros sąrašas.


Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijospraktinis darbas šiaulių miesto susisiekimo esamos buklės nustatymas.

Keliai:A12 vedantis į Šiaurės ir Pietų LietuvąA11 vedantis į Vakarų LietuvaA12 vedantis į Rytų Lietuvą Geležinkeliai Tarpmiestiniai autobusai(Kaunas,Šilutė,Utena,Klaipėda,Jurbarkas, Marijampolė, N. Akmenė,Vilnius ir kt.).

Šiauliai turi apie 200autobusų,daugiau nei pusė jų naudojamimieste, o likusieji dirba priemiestiniuose arba tolimojosusisiekimo maršrutuose.Maršrutai išsidėste po visą miestą, todel galima nuvažiuoti į betkurią vietą Šiauliuose. Maršrutų skaičiusšiuo metu – 72.

Dviračių takų būklė Šiauliuose tikrai gera,daug kur dviračių takai ir peščiųjų takai atskirti. Patys takailygūs, tvarkingi.

Didžiausi kamščiai būna Tilžės ir Pramonės gatvėse, per pikovalandas.

Nevalomi keliai žiemą Daug šulinių važiuojamojoje dalyje Duobės keliuose.

  • MS PowerPoint 16083 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (289 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Šiaulių miesto susisiekimo esamos būklės nustatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Šiaulių miesto susisiekimo esamos būklės nustatymas. (2017 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/siauliu-miesto-susisiekimo-esamos-bukles-nustatymas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 11:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema