Sienų paviršiaus dekoravimas


Sienu dazymas kempine. Sienu dekoravimas glaistu. Strukturinis dazymas. Dažyto paviršiaus dekoravimas. Sienu dazymas su kempine. Strukturine pasta sienos dekoravimui.

Paviršiaus dekoravimas. Dažytų paviršių tapnojimas. Dažymas kempine. Dažymas voleliu, šepečių ar speciale pirštine. Puošyba spalvotais grūdeliais. Dažymas naudojant dažymo juostelę. Dekoravimas raštuotais velenėliais. Dažymas naudojant trafaretą. Dekoravimas glaistu. Struktūrinis dažymas. Dekoravimas marmuro imitacija. Faktūrinė paviršių apdaila. Kiti dekoravimo būdai. Koloristikos pagrindai. Spalvų psichologijos poveikis. Spalvų jutimas, maišymas ir charakteristikos. Interjero ir eksterjero spalvotos apdailos projektavimas. Spalvų įvairovė. Šaltos ir šiltos spalvos. Spalvų ratas. Spavų derinimo technikos. Dažymo vandeniniais ir nevandeniniais dažais technologija. Lubų dažymas. Tinkuotų ir betoninių lubų dažymas. Medinių lubų dažymas. Naujų medinių lubų dažymas ir lakavimas. Gipso kartono lubų dažymas. Sienų dažymas. Tinkuotų ir betoninių sienų dažymas. Ankščiau lakuotų medinių sienų lakavimas ir dažymas. Dažymas vandeniniais dažų mišiniais. Dažymas kalkiniais dažais. Dažymas klijiniais dažais. Dažymas silikatiniais dažais. Paviršiaus dažymas nevandeniniais dažų mišiniais. Įvairių paviršių dažymas. Mūro paviršiaus dažymas. Metalo paviršiaus dažymas. Betono paviršiaus dažymas. Medžio paviršiaus dažymas. Medininių grindų dažymas alyva. Medinių grindų dažymas aliejiniais arba alkidiniais dažais.

Archeologų radiniai rodo, kad pirmykštėje bendruomenėje žmonės puošdavo savo urvų sienas įvairiais piešiniais. Paviršių dekoravimas suteikia patalpoms puošnumo, raiškumo, individualumo bei estetiškumo.

Tam tikrą sienų faktūrą galima išgauti ir naudojant paprastas statybines medžiagas: gipsą, tinką ar cementą, tačiau specialistai rekomenduoja pirkti specialius, sienoms dekoruoti skirtus produktus.

Žinovai tikina, kad dekoruojant sienas svarbiausia ne medžiagos, o tie, kurie su jomis dirba. Sumanūs meistrai sienas tinkuoja ir dažo ne tik specialiomis kempinėmis, paprasčiausia šluoste ar polietileno maišeliu.

  • Microsoft Word 3216 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (8537 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Sienų paviršiaus dekoravimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sienų paviršiaus dekoravimas. (2014 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sienu-pavirsiaus-dekoravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 11:49
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo