Šiluminio spinduliavimo tyrimas ir temperatūros matavimas optiniu pirometru


Spinduliavimo pirometrai. Šiluminio spinduliavimo tyrimas ir temperatūros matavimas optiniu pirometru. Optinis pirometras. Temperatūros įtakos mielių fermentacijos reakcijos greičiui tyrimas. Temperatūra ir jos matavimas skaidriu darbai. Siluminio spinduliavimo tyrimas ir temperaturos nustatymas. Silumos spinduliavimo tyrimas su temperaturos matavamais optiniu pirometru. Temperatūriniai varžos koeficientai. Siluminio spinduliavimo tyrimas ir temperaturos matavimas optiniu pirometru teorija. Siluminio spinduliavimo tyrimas ir temperaturos matavimas optiniu prietaisu.

Šiluminio spinduliavimo tyrimas ir temperatūros matavimas optiniu pirometru. Optiniu pirometru išmatuoti įkaitinto kūno temperatūrą ir nustatyti stefano-bolcmano konstantą. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Rezultatai. Skaičiavimai. Išvada. Literatūra.
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (300 žodžiai)
  • Sonata
  • Šiluminio spinduliavimo tyrimas ir temperatūros matavimas optiniu pirometru
    10 - 1 balsai (-ų)
Šiluminio spinduliavimo tyrimas ir temperatūros matavimas optiniu pirometru. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/siluminio-spinduliavimo-tyrimas-ir-temperaturos-matavimas-optiniu-pirometru.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 01:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo