Skaidrės apie knygą Bado žaidynės


Bado zaidynes pagrindine mintis. Prezentacijos apie knyga. Bado zaidynes knygos citatos. Bado zaidynes knyga pagrindine mintis. Bado zaidyniu 3 dalis skaidres. Bado zaidynes 3 dalis skaidres. Bado zaidyniu pagrindine mintis. Bado zaidynes 2 dalis pagrindine mintis. Bado zaidyniu knygos pagrindine mintis.

Liepsnojantis įtūžis. Trečia ,,bado žaidynių‘‘ knyga. Suzanne Collins. Trumpai apie autorę. Autorės vardas Suzanne. Metai 2014 M. Leidykla Alma littera Puslapiai 372 psl. Aprašymas. Šioje knygoje pasakojama apie mergaitės Ketnės Everdin likimą pasikeitusioje aplinkoje. Veikėjai. Ketnė Nuo vaikystės pripratusi prie bado. Pitas Kaip ir Ketnė nuo vaikystes pripratęs prie bado. Man patikusi citata. „Čia nėra jokios vietos Liepsnojančiai Mergaitei“. Kodėl man patiko knyga? Man ši knyga. Pagrindinė mintis. Bado žaidynės moko. Kiti Suzanne Collins leidiniai. Bado žaidynių’’ 2 dalis.

Autorės vardas Suzanne Collins. Ji gimė 1962 m. Gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jos parašitų knygų žanrai yra fantastiką, mokslas ir veiksmas. Suzanne Collins karjerą pradėjo 1991 metais. Ji dirbo keliose televizijos šou. Rašytoja gyvena kartu su savo vyru ir dviem vaikais. Ši rašytoja yra pelniusi daug apdovanojimų. Didžiausią laimėjimą patyrė išleidusi 39 šalyse ,,Bado žaidynių’’ knygą ir dar dvi kitas jos dalis.

Ketnė: Nuo vaikystės pripratusi prie bado. Taikliai šaudo iš lanko ir yra labai drąsi. Niekada nesilaiko taisyklių. Nenori ieškoti naujų draugų , bet pykstasi su senais. Ilgai neatleidžia žmonėms kurie ją įskaudina. Greitai priima sunkius sprendimus . Nuolatos mąsto ar gerai pasielgė , nuolat apgalvoja kitą žingsnį. Stipri, užsispyrusi, kovinga, pavojinga, arši, nepastovi, visada siekianti savo tikslo, pasimetusi savo jausmuose.

  • MS PowerPoint 351 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (397 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Skaidrės apie knygą Bado žaidynės
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Skaidrės apie knygą Bado žaidynės. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-knyga-bado-zaidynes.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 00:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo