Technologijų egzaminas kirpėjoms Vakarinė šukuosena


Vakarinė šukuosena. Technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas.

Noras pasirinkti šukuoseną kilo ne iš karto. Bet per „Youtube“ pamačiau labai gražių šukuosenų ir pagalvojau kad noriu daryti šukuoseną. Daugiausiai naudojausi „Google“, „Youtube“, socialiniu tinkalapiu „Facebook“. Buvau pasirinkusi keletą šukuosenų kurias norėčiau daryti ir buvo labai sunku apsisipręsti kurią daryti. Šios šukuosenos privalumai: kad ją labai lengva padaryti nereikia labai daug įrankių ir priemonių jai paruošti. Labiausiai tokia šukuosena tinka vakarėliams, pobūviams, išleistuvėms, vestuvėms. Šios šukuosenos trūkumai: kad ji netinka eiti į pokalbį dėl darbo, einant į lauką, sportuojant.

Balzamas - naudojau rusų firmos „Čystaja Linija“ balzamą skirtą suminkštinti plaukams, kad lengviau išsišukuotų plaukai. Naudojimas: po šampūno išplovimo užtepti balzamo ir palaikyti pora minučių po to kruopščiai išplauti vandeniu.

Šampūnas - naudojau rusų firmos „Čystaja Linija“ šampūną visų tipų plaukams. Tai priemonė skirta pašalinti nešvarumus iš galvos odos. Naudojimas: sudrėkintus plaukus trinkti masažuojamaisiais judesiais. Po to kruopščiai išplauti vandeniu.

Plaukų lakas – naudojau italoų firmos „Malizia ecologica“ plaukų laką. Tai priemonė skirta sutvirtinti šukuosenai. Fiksacija buvo pasirinkta itin stipri. Rinkausi kokybiškas, ekologiškas, nekenkiančias aplinkai bei plaukų struktūrai. Naudojimas: būtina purkšti laką 30cm atstumu nuo žmogaus.

Plaukų putos – naudojau bulgarų firmos „Fantasy FLIRT“ plaukų putas. Tai priemonė skirta sutvirtinti šukuosenos elementus, pvz. garbanas. Pasirinkau itin stiprios fiksacijos, ekologiškas, kokybiškas ir nekenkiančias aplinkai bei plaukų struktūrai.

Vanduo – tai medžiaga skirta išplauti plaukus. Naudojama žmogaus temperatūros ~ 37o C temperatūros vanduo.

  • Microsoft Word 42509 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (1266 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Technologijų egzaminas kirpėjoms Vakarinė šukuosena
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Technologijų egzaminas kirpėjoms Vakarinė šukuosena. (2015 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzaminas-kirpejoms-vakarine-sukuosena.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:02
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo