Valstybės skola. Valstybės skolos valdymas. Vilniaus miesto savivaldybės skola


Įvadas. Teorinė dalis. Valstybės skolos samprata ir valstybinis kreditas. Valstybės skolinimosi tikslai bei būdai. Valstybės skolos valdymo tikslai ir rizikos. Valstybės skolos poveikis šalies ekonomikos vystymuisi. Praktinė dalis. Vilniaus miesto savivaldybės pristatymas. Vilniaus miesto savivaldybės charakteristika. Savivaldybės tikslas ir uždaviniai. Vilniaus miesto savivaldybės biudžetas. Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto analizė. Išvados. Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto prognozavimas. Vilniaus miesto savivaldybės skola. Vilniaus miesto savivaldybės skolos prognozavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas – išsiaiškinti kas yra valstybės skola, išanalizuoti valstybės skolos problemą, valstybės skolos valdymą bei panagrinėti Vilniaus miesto savivaldybės skolą ir biudžetą.

Darbo uždaviniai:

1.Teoriniu aspektu išanalizuoti valstybės skolinimosi politiką;

2.Pateikti Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto analizę bei savivaldybės biudžeto skolą;

3.Padaryti išvadas;

Darbo metodika:

Informacija apie valstybės ir savivaldybės skolą yra vieša ir visiems prieinama, todėl didžioji dalis informacijos buvo paimta iš Vilniaus miesto savivaldybės, finansų ministerijos arba statistikos departamento tinklapių. Taip pat informacija buvo imama iš V.Aleknevičienės knygos „Finansai ir kreditas“ (2005) ir kt.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 200 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (6144 žodžiai)
  • Universitetas
  • Risard
  • Valstybės skola. Valstybės skolos valdymas. Vilniaus miesto savivaldybės skola
    10 - 2 balsai (-ų)
Valstybės skola. Valstybės skolos valdymas. Vilniaus miesto savivaldybės skola. (2014 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-skola-valstybes-skolos-valdymas-vilniaus-miesto-savivaldybes-skola.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:09
×