Veido masažas šaukštais


Tikslas ir uždviniai. Masažo poveikis odai, raumenims, kraujo ir limfos Sistemoms, medžiagų apykaitai. Glostymas, paspaudimas. Veido masažas šaukštais. Ko reikia masažui šaukštais. Kaip tai veikia. Masažo šaukšteliais taisyklės. Kada atlikti veido masažą šaukšteliais. Masažo šaukšteliais atlikimo technika. Išvados. Literatūros sąrašas.


Paprasto šaukštelio pagalba galima greitai ir lengvai išmokti daryti savarankiškai veido limfodrenažinį masažą, kuris greitai pašalina veido patinimą ir maišelius po akimis, o taip pat išlygina odos atspalvį ir sušvelnina nosies-lūpų raukšles ir smulkias raukšleles.

Toks universalus efektas pasiekiamas dėl veido raumenų minkymo, odos ir veido raumenų maitinimo pagerinimo ir limfos pertekliaus nutekėjimo, sukaupto veido audiniuose. Ir visą tai galima pasiekti naudojant tik porą šaukštų ir du puodelius su karštu ir šaltu vandeniu.

Skirtingoms veido sritims, ir priklausomai nuo asmens veido dydžio, gali būti naudojami įvairių dydžių šaukštai: nuo kavos iki valgomojo. Iš pradžių paimti desertinius šaukštelius, o kai yra susipažinsite su masažo technika, pajusite, kur jums reikia imtis mažesnį šaukštelį, ir kur didesnį.

Gerai, jei turite sidabro šaukštus, nes sidabras yra galingas antioksidantas ir sugeba įvedinėti maistinių medžiagų giliai į odą, suteikdamas jai geresnę mitybą. 

Jei jų nėra, galima naudoti šaukštus iš nerūdijančio plieno, kuriuos turite virtuvės spintelėje. Geriau, jei šiam tikslui pasirinksite atskirus šaukštus ir juos laikysite atskirai nuo kitų stalo įrankių.

Kai jūs išmoksite šią techniką, tada jūs galite padaryti greitą masažą šaukšteliais vonios kambaryje, šildydami ar aušindami šaukštą po tekančiu vandeniu.

Gali būti bet koks aliejus (simondsijų, vynuogių sėklų, persikų, migdolų, kviečių gemalų aliejus, alyvuogių aliejus ir t.t.), tinkantis Jūsų odos tipui ir nesukeliantis alerginių reakcijų. Jei norite, masažas gali būti atliktas su savo maitinamuoju kremu. Svarbiausia yra tai, kad reikia pakankamai užtepti kremo ar aliejų, kad šaukštas lengvai slystų per odą, nejudinant ir netempiant odos.

Reikalingi tam, kad neužtepti drabužių ir pašalinti likusį aliejų po masažo šaukšteliais.

Masažas šaukšteliais yra efektyvus todėl, kad metalas perduoda šaltį arba atvirkščiai šilumą į odos nervų galūnes, stimuliuodamas jų darbą. Taip pat masažas gerina odos kraujotaką, maitinimą ir drėkinimą, maistinės medžiagos ir augalų eteriniai aliejai geriau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Masažo judesiai šaukšteliais palei limfos tekėjimą padeda išvesti iš audinių skysčių perteklių.

  • Sveikata Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 1621 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1928 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Veido masažas šaukštais
    10 - 1 balsai (-ų)
Veido masažas šaukštais. (2017 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-masazas-saukstais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:29
×