Windows small business server 2011 kursinis darbas


Lituanistiniai centrai. Windows business verslui. Sbs 2011 aprasymas. Windows small business server konfigūravimas. Windows server literatura. Serverio konfiguravimas kursinis.

Įvadas. Apžvalga. Leidimų apžvalga. Windows small business server. Standard. Windows small business server. Essentials. Small business server. Premium add-on. Galimybės. Reikalavimai sistemai. Small business server. Standard. Small business server. Essentials. Abiems serveriams. Small business server. Premium add-on. Realizacija. Windows smal business server. Diegimas ir konfigūravimas. Konfigūravimo "prisijunkite prie interneto" vedlys. Išvados. Literatūra. Terminų ir santrumpų žodynas.

"windows small business server (sbs) (anksčiau microsoft small business server) yra integruotas serverio rinkinys iš microsoft, skirti valdyti tinklo infrastruktūrą (tiek interneto valdyme ir interneto prieigai) mažų ir vidutinių įmonių, turinčių ne daugiau kaip 75 darbo vietų ar naudotojų. Application server technologijas yra glaudžiai integruotos, kad mažosioms įmonėms su tiksliniu sprendimu, pavyzdžiui, nuotolinio interneto darbo vieta, ir pasiūlyti valdymo naudą, pavyzdžiui, integruota struktūra, sustiprintą stebėseną, vieningą valdymo pultą, ir nuotolinę prieigą. Windows small business server nėra vaikas windows server operacinės sistemos, o pritaikytą sku serverių technologijų, konkrečiai mažoms įmonėms. Kaip tokia, serverių programa yra ne tik siejama su os, bet yra glaudžiai integruota į operacinę sistemą. Nuo sbs 2003 išleidimo, tuos pačius paketus kurie taikomi "windows server” ar kitų serverių produktų, gali būti naudojamas atnaujinti os.

Šių dienų smulkaus verslo įmonės skatinamos dirbti geriau, greičiau ir naudoti mažiau išteklių. Dauguma smulkaus verslo įmonių turi ribotus it išteklius, ribotą darbuotojų skaičių ir ribotą laiko kiekį. Dabar žinome, kas gali joms padėti.

Sukurtas atsižvelgiant į smulkaus verslo poreikius, „windows small business server 2011“ yra užbaigtas ir įperkamas kompiuterių tinklo sprendimas. Įsirengę „windows small business server 2011“ būsite tikri savo duomenų saugumu, galėsite produktyviai išnaudoti iki tol nepanaudotas kompiuterių galimybes, sudaryti galimybes darbuotojams padaryti daugiau ir palaikyti ryšius su klientais kaip niekad iki šiol.

„windows small business server 2011“ visai nesudėtingu būdu suteikia galimybę naudotis dauguma tinklo ypatybių, kuriomis naudojasi stambios įmonės, ir tai nėra taip sudėtinga, kaip paprastai būna naudojantis serverių technologijoms. „windows small business server 2011“ – tai užbaigtas serverių programinės įrangos sprendimas, skirtas smukioms įmonėms, kuriose yra iki 75 darbo vietų. Yra dvi „windows small business server 2011“ versijos: standartinė ir „premium“.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 3697 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (2481 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robertas
  • Windows small business server 2011 kursinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Windows small business server 2011 kursinis darbas. (2012 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/windows-small-business-server-2011-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:22
×