Antropogeniniai veiksniai ir ju poveikis gyviesiems organizmams


Antropogenines veiklos veiksniai. Aplinkos veiksniai ir ju poveikis gyviesiems organizmams. Antropogenine veiklos veiksniai. Antropogeninis. Antropogeninis veiksnio poveikis aplinkai. Antropogeninis poveikis. Antropogeniniai faktoriai. Antropogeniniai kraštovaizdžiai.

Ekologijos referatas. Įvadas. Antropogeniniai veiksniai. Aplinkos tarša ir poveikis gyviesiems. Organizmams. Žmogaus daroma žala aplinkai ir gyviesiems. Organizmams. Kenksmingos medžiagos. Augalų ir gyvūnų rūšių nykimas. Priežastys. Miškų kirtimas. Kraštovaizdžio niokojimas. Atliekos. Antropogeniniai atmosferos taršos šaltiniai. Autotransportas. Pramonė. Energetika. Išvados. Literatūra.


Nesulaikomai augant ekonomikai ir moderniąjam pasaulio ūkiui, nuolat, atsiranda vis daugiau globalinių ekologinių problemų. Tokių problemų asortimentas yralabai platus,pavyzdžiui : dykumų plėtimasis, miškų naikinimas, gamtinių išteklių sekimas, ozonuo sluoksnio irimas, šiltnamio efektas, pasaulinio vandenyno teršimas, gyvūnų ir augalų rūšių nykimas, žemių degradavimas ir kita. Šias problemas sukelia pati gamta, tačiau jos poveikis yra ne toks pastebimas kaip antropogeninė žmogaus veikla. Žmogaus veikla yra pati žalingiausia mus supančiai aplinkai, todėl kad gyvieji organizmai ir mus supanti gamta nėra prisitaikę prie gamtoje vykstančių pokyčių. Tokie pokyčiai dažniausiai sukelia neigiamą poveikį tiems, kas nesugeba prisitaikyti, todėl gamtoje išlieka tik patys stipriausi.

  • Ekologija Referatai
  • 2013 m.
  • R
  • 13 puslapių (1725 žodžiai)
  • Ekologijos referatai
  • Microsoft Word 3246 KB
  • Antropogeniniai veiksniai ir ju poveikis gyviesiems organizmams
    10 - 3 balsai (-ų)
Antropogeniniai veiksniai ir ju poveikis gyviesiems organizmams. (2013 m. Balandžio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/antropogeniniai-veiksniai-ir-ju-poveikis-gyviesiems-organizmams.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:58