Ar dabartinis žmogus susikalba su miško dvasia?


Rasinys apie miska. Rasiniai apie miska. Miskas ir zmogus. Ar dabartinis zmogus susikalba su misko dvasia rasinys. Vaiku rasiniai apie miska. Ar dabartinis zmogus "susikalba" su misko dvasia?. Ar šiuolaikinis žmogus susikalba su miško dvasia. Rasinelis apie miska. Zmogus prievartos pasaulyje rasinys. Miskas ir zmogus rasinys.

Aš manau, kad dabartinis žmogus „nesusikalba“ su miško dvasia. Žmonės miškus kerta ir degina, vis mažiau ar iš viso nepraleidžia laiko miške. Taip pat dabar žmonės nepastebi didingo miško grožio. Žmonės mišku tik naudojasi, kad patenkintų savo užgaidas. Jie kerta miškus ir gamina gražiausius baldus. Baldų įmonės gamina daugiau medinių baldų, nesuprasdamos, kaip niokoja miškus. Kai kurie žmonės kerta juos norėdami užsidirbti pinigų. Aš važiuoju ar tiesiog einu per mišką ir matau iškirstus plotus. Pasidaro net gaila, kiek iškirsta jų. Žmonės net degina miškus. Degindami miškus žmonės daro jiems didžiausią žalą. Tada kenčia ne tik miškas, bet ir gyvūnai. Taigi mes miškus niokojame juos kirsdami ir degindami. Žmonės vis mažiau laiko skiria gamtai ar miškams. Jie mieliau sėdi užsidarę namuose ar biuruose. Senovėje žmonės garbindavo miškus ir juose praleisdavo daug laiko. Jiems patikdavo ten būti, o dabar žmogus mirtų iš nuobodulio miške.

Aš manau, kad dabartinis žmogus nesusikalba su miško dvasia.

žmonės mišku tik naudojasi, kad patenkintų savo užgaidas. Pasidaro net gaila, kiek iškirsta jų. Žmonės net degina miškus.

žmonės vis mažiau laiko skiria gamtai ar miškams. Šiuolaikiniai žmonės nepažvelgia į mišką, juos labiau traukia cementinis miestas. Šiuolaikinis jaunimas iš viso nepagalvoja apie mišką. Jaunimą dabar labai domina socialiniai tinklapiai. Jiems ten įdomu, nes gali susirasti naujų draugų ar net savo antrą pusę. Todėl dažniausiai jie sėdi įlindę i kompiuterius taip visai užmiršdami mišką. Taigi miškas yra vis labiau užmirštamas ir jame žmonės nebepraleidžia tiek laiko, kiek anksčiau.

šiais laikais žmonės nepastebi miško grožio. Jiems miškas kaip negražus, tik vietą užimantis plotas. Žmonės nepastebi, koks miškas gražus ir didingas. Mišką labai gražiai aprašė antanas baranauskas anykščių šilelyje .

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (321 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edita
  • Ar dabartinis žmogus susikalba su miško dvasia?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar dabartinis žmogus susikalba su miško dvasia?. (2011 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-dabartinis-zmogus-susikalba-su-misko-dvasia.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:20
×