Atraminio stovo pagaminimas



Šilutės žemės ūkio mokykla. Analogai, jų vaizdai, analizė, apibendrinimas. Stovui pagaminimui reikalingos medžiagos. Gaminiui sukurti atliekamos šios operacijos. Metalo žymėjimas. Metalo pjovimas. Skylių žymėjimas Skylių centrų žymėjimas. Skylių gręžimas. Briaunų paruošimas. Suvirinimo darbai.
Remontuojant automobilių važiuoklę tenka pakelti automobilį į tam tikrą aukštį, kad būtų galima prieiti prie remontuojamų važiuoklės mazgų. Automobilių pakėlimas šiais laikais yra išspręstas panaudojant domkratus, koloninius pakėlėjus. Labai svarbu, kad pakeltas automobilis būtu patikimai paremtas ir stabiliai stovėtų remonto metu. Remontuoti automobilį pakeltą ant domkrato arba parėmus ant atsitiktinių daiktų – draudžiama ir nesaugu. Šiuolaikiniai koloniniai elektriniai pakėlėjai yra patikimi ir saugūs automobilių remonto darbams, bet pakankamai brangūs be to yra atitinkami reikalavimai patalpų aukščiui, grindų įrengimui ir pan. Technologijų brandos mokyklinio egzamino darbui numatyta pagaminti nesudėtingus, sustiprintus ir patikimus 2 stovus pakeltam automobiliui paremti ir laikyti atliekant važiuoklės remonto darbus. Darbo tikslas - pagaminti stovą, pakeltam automobiliui laikyti. Tikslui pasiekti teks įgyvendinti šiuos uždavinius: -stovas turi būti fiksuojamas įvairiame aukštyje ir atlikti atramos funkciją. -turi saugiai išlaikyti pakeltą automobilį , - estetiškas, - pagamintas iš medžiagų ir detalių esamų vietinėje rinkoje, - pagaminti naudojant nemažiau kaip keturias technologines operacijas - išspręsti stovo saugaus naudojimo/ demonstravimo klausimai. - surinktas iš ne mažiau kaip keturių konstrukcinių elementų.
Technologijų darbo tema- sukonstruoti atraminį stovą, kuris atitiktų automobilio pakelto į tam tikrą aukštį reikalavimus Prieš konstruodamas atraminį stovą, pasidomėjau gamykliniais analogais, kurių pagrindu buvo sukonstruojamas stovas.
- MS PowerPoint 1620 KB
- 2019 m.
- Lietuvių
- 17 puslapių (1184 žodžiai)
- Profesinė mokykla
- Jovydas
-