Augalų karalystė


Augalų karalystė. Augalų požymiai. Samanos. Samanų kartų kaita. Samanų vaidmuo ekosistemoms ir žmogaus gyvenime. Sporiniai induočiai. Sporinių induočių vaidmuo ekosistemoms ir žmogaus gyvenime. Plikasėkliai (Spygliuočiai). Magnolijūnai (gaubtasėkliai). Klausimai. Atsakymai. Medžiaga rinkta iš.

Daugialąsčiai organizmai; turintys audinius ir organus; autotrofai; ląstelėse randama chlorofilo, krakmolo; sienelės celiuliozinės; nejudrūs; gyvenimo ciklui būdinga kartų kaita.

Sulaiko drėgmę miško paklotėje, saugo nuo išdžiūvimo grybieną; Ardo uolienas, reikšmingas dirvodarai; Kiminai, dar vadinami durpinėmis samanomis, suformavo durpių klodus.

Tai paparčiai, asiūkliai, pataisai. Šie augalai yra sudėtingesnės sandaros už samanas.

Sporinių induočių vaidmuo ekosistemoms ir žmogaus gyvenime.

Kas įeina į augalų karalystę? Kokie yra augalų požymiai? Kokia yra samanų nauda? Kokius žinote sporinius induočius? Kaip dauginasi plikasėkliai? Koks yra didžiausias augalų skyrius? Į kokias dvi klases magnolijūnai yra skirstomi?

Samanos, sporiniai induočiai, plikasėkliai (spygliuočiai) ir magnolijūnai (gaubtasėkliai). Daugialąsčiai organizmai, turintys audinius ir organus, autotrofai,ląstelėse randama chlorofilo, krakmolo, nejudrūs, gyvenimo ciklui būdinga kartų kaita. Sulaiko drėgmę miško paklotėje, ardo uolienas. Asiūkliai, pataisai, paparčiai. Žiedadulkes perneša vėjas. Magnolijūnai (gaubtasėkliai). Vienaskilčiai ir dviskilčiai.

  • MS PowerPoint 5089 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (707 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kristina
  • Augalų karalystė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Augalų karalystė. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/augalu-karalyste.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:58
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo