Aukštujų Šimonių likimas knygos analizė


Aukstuju simoniu likimas analize. Aukstuju simoniu likimas veikejai. Simoniu likimas rašinys. Aukstuju simoniu likimas seimos paveikslas. Rasinelis apie simoniu seima. Aukštųjų šimonių likimas citatos. Aukstuju simoniu likimas veikejai kalba. Aukstuju simoniu likimas tema. Aukstuju simoniu likimas analize seima. Aukstuju simoniu aprasymas.

Nežinomų žodžių lentelė. Aforizmai ir patikusios mintys. Apie autorių ir knygą.

Man ši knyga labai patiko. Ji nėra lengvai nuspėjama. Atrodė, kad visas romanas bus apie kurio nors Šimonio likusį gyvenimą, tačiau labai greitai klostėsi veikėjų gyvenimai ir įvykiai. Jaunuoliai Šimoniukai seno, jų vargus perimdavo jų vaikai. Paskui ir tie vaikai susendavo ir net nepastebėsi, kad jau ir amžius praėjo.. Norėjosi, kad visiems kažkaip pasisektų, kad jie būtų laimingi, tačiau toli gražu jų gyvenimas nebuvo lengvas. Todėl, beskaitant knygą, buvo ir daug neigiamų emocijų. Gal per vasarą būtų buvę įdomiau kažką linksmo, labiau nuotaikingo ir su daugiau teigiamų įvykių skaityti, tačiau knyga tikrai buvo įdomi. Būtent tas nenuspėjamumas ir sudomino mane.

  • Microsoft Word 285 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (3199 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ula
  • Aukštujų Šimonių likimas knygos analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Aukštujų Šimonių likimas knygos analizė. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukstuju-simoniu-likimas-knygos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 20:49
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo