Automobilių diagnostika: automobilių tikrinimo atlikimo būdai tikrinant Audi A4 B5 automobilį


Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Bendra automobilio diagnostika. Automobilio dažų storio matavimas. Automobilio važiuoklės patikra. Automobilio variklio ir komforto diagnostika. Automobilio stabdžių sistemos patikra. Automobilio gyvų parametrų nustatymas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Automobilio patikra turėtų būti pradėta tikrinti nuo važiuoklės. Dar galima atlikti kompiuterinę diagnostiką, patikrinti automobilio kėbulo dažų storį, stabdžius, ratų geometriją ir kompresiją. Tai pagrindiniai dalykai, kurie atskleidžia tiesą apie automobilio techninę būklę. Visų išvardintų dalykų tikrinti dažniausiai neprireikia, nes jau vien apžiūrėjus važiuoklę, šarnyrus galima pasakyti, ar automobilis prižiūrėtas tinkamai.

Darbo tikslas – susipažinti su automobilių tikrinimo atlikimo būdais tikrinant Audi A4 B5 automobilį.

Atlikdami bendrąją automobilio diagnostiką tikriname keletą aspektų nenaudodami specialių įrankių ar įrenginių. Tikrintini dalykai yra automobilio kėbulo būklė, variklio patikra, stabdžių sistemos būklė, važiuoklė ir komforto sistemos.

Variklis – sprendžiant iš variklio darbinio garso viskas dirba gerai, trauka nedingusi, atsižvelgiant į išmetamų dūmų kiekį per išmetimo sistemą automobilis turėtų būti ekologinėje normoje. Skydelis nerodo jokių indikacinių lempučių susijusių su varikliu ir tuo kas galėtų jam pakenkti.

Važiuoklė - išbandžius automobilį, važiuojant per duobėtas gatves galima girdėti barškėjimo garsą iš priekinės važiuoklės.

Automobilio kėbulas yra labiausiai matomas ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiamas automobilio elementas, kuris dengia visas likusias automobilio mechanines konstrukcijas. Tai  yra brangi ir svarbi transporto priemonės dalis, kurios išvaizda ir būklė turi ypač didelę įtaką automobilio vertei.

Didžiosios daugumos automobilių gamintojų gamyklinis kėbulo paviršiaus padengimo storis sudaro 70-170 mikronų išorinėms detalėms ir 50-100 mikronų vidiniams paviršiams (tarpduriams, statramsčiams, bei variklio skyriaus ir bagažinės dažytiems paviršiams).

Kėbulo dangos storio matavimas, turėtų būti vienas iš pirmiausiai atliekamų patikrinimų ketinant įsigyti naudotą automobilį, kuris ateityje gali padėti išvengti nemalonių netikėtumų susijusių su nekokybišku kėbulo remontu ar dažymu. [4]

Naudodamiesi elektroniniu dažų storio matuokliu Blue Technology matuojame automobilio kėbulo dažų storį ir surašome į lentelę (žr. 1 lentelę).

  • Microsoft Word 6643 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1626 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marius
  • Automobilių diagnostika: automobilių tikrinimo atlikimo būdai tikrinant Audi A4 B5 automobilį
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių diagnostika: automobilių tikrinimo atlikimo būdai tikrinant Audi A4 B5 automobilį. (2020 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-diagnostika-automobiliu-tikrinimo-atlikimo-budai-tikrinant-audi-a4-b5-automobili.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 22:30
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo