Bankas Swedbank verslo įmonės ekonominiai sprendimai


Įvadas. Uab ,,swedbank“ verslo įmonė. Įmonės vizija, misija, tikslai ir uždaviniai. Strateginiai tikslai. Verslo vystymo strategijos. Verslo aplinkos analizė. Išorinė verslo aplinkos analizė. Vidinė verslo aplinkos analizė. Įmonės konkurentai. Investicijų ir inovacijų analizė. Investicijų analizė. Inovacijų analizė. Grynojo pelno apimčių prognozavimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Šis bankas Lietuvai yra labai svarbus. 2012 metais „Swedbank“, AB dalyvavo 115 viešųjų pirkimų kaip tiekėjas ir laimėjo 46 (40%) jų. 2013 metais įmonė dalyvavo 109 viešuosiuose pirkimuose, laimėjo 39 (36%) jų. 2014 metais įmonė dalyvavo 112 viešųjų pirkimų, laimėjo 60 (54%) jų. 2015 metais įmonė dalyvavo 5 viešuosiuose pirkimuose, laimėjo 2 (40%) jų. Todėl šiame rašto darbe bus analizuojami ekonominiai sprendimai UAB ,,Swedbank“ verslo įmonėje.

Darbo tikslas – Įvertinti ekonominius spendimus UAB ,,Swedbank“ verslo įmonėje.

Darbo metodai ir organizavimas. Ekonominiams sprendimams pagrįsti buvo naudota mokslinės literatūros analizė pagrindžiant temos aktualumą, aptariant UAB ,,Swedbank“ verslo įmonėje paslaugas teorine prasme.

Misija – Mūsų misija yra nuolat didinti savo įmonės vertę. Pažindami klientų poreikius mes galime pasiūlyti jiems tinkamiausius finansinius sprendimus, kurie taupytų klientų laiką ir pagerintų jų kasdieninį gyvenimą. Mes tikime, jog stipri mūsų darbuotojų motyvacija garantuoja aukščiausius Banko veiklos rezultatus.

Įmonės įkūrimo ir plėtros procesas – tai ne tik nuotykis, bet ir iššūkis. Norint remti verslininkus, būtina kurti palankias verslo sąlygas. Reikia užtikrinti lengvesnę prieigą prie finansavimo, aiškiau suformuluoti įstatymus ir padidinti jų veiksmingumą, taip pat plėtoti verslumo kultūrą ir kurti įmonių tinklus – visa tai padės kurti ir plėtoti įmones.

Įmonių verslo aplinka susideda iš vidinės verslo aplinko ir iš išorinės verslo aplinkos (žr. 1 lent.).

Atliekant vidinę verslo aplinkos analizę, yra naudojamas SSGG (stiprybių, silpnybių, grėsmių ir galimybių) analizės metodas (žr. 2 lent.).

Išanalizavus UAB ,,Swedbank“ įmonės vidinę verslo aplinką, pastebima nemažai įmonės veiklos teigiamų savybių, bet yra ir iškylančių grėsmių.

Investicijų ir inovacijų analizei pargrįsti pateikia investicijų ir inovacijų samprata (žr. 3 lent.).

Iš paveikslo duomenų matyti, kad nuo 2015 iki 2017 m. uždirbamas grynasis pelnas bus gan pastovus ir kiekvienais metais jis sieks maždaug apie 113 mln. EUR. Tačiau svarbu paminėti tai, kad atskirai nuo vieno žmogaus mažai kas tepriklauso, darnai daug ką nusprendžia nenumatytos aplinkybės taip vadinami įvykiai Force majoure.

Atliktas tyrimas apie ekonominius sprendimus UAB „Swedbank“ verslo įmonėje leidžia pateikti šiuos tyrimo rezultatus:

UAB „Swedbank“ verslo aplinkos analizė parodė, kad nuo pasaulio ir Lietuvos ekonomikų priklauso uždirbamas įmonės grynasis pelnas. Iki ekonominio nuosmukio įmonė uždirbo daugiau grynųjų pajamų nei po ekonominio. Iki krizinis lygis buvo viršytas 2011 m., o nuo 2012 m. jis yra gana stabilus.

Daugiausia investicijų yra sutrenkama iš daugybės investuotojų ne tik Lietuvoje, bet ir kitų užsienio šalių tiek fizinių, tiek juridinių asmenų. UAB ,,Swedbank“ žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis ir nuolat diegia inovacijas, kurios palengvina klientams teikiamas paslaugas.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3755 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Bankas Swedbank verslo įmonės ekonominiai sprendimai
    10 - 4 balsai (-ų)
Bankas Swedbank verslo įmonės ekonominiai sprendimai. (2016 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/bankas-swedbank-verslo-imones-ekonominiai-sprendimai.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 20:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo