Bendruomenės slaugos praktikos ataskaita


Paciento vardas , pavardė. Nukreipimo ir priėmimo į gydymo įstaigą priežastys. Pirminis paciento būklės į vertinimas. Gyvybinių veiklų sekimas gyvybinės veiklos apibūdinimas. Bendruomenės paciento slaugos planas slaugos diagnozė. Bendruomenės slaugos paciento pagrindinės ligos aprašymas.


Bendruomenė yra socialinis vienetas, kurį sudaro tarpusavyje susiję žmonės, gyvenantys įprastą gyvenimą (Green ir Anderso, 1988). Bendruomenės slaugos praktiką atlikau sveikatos priežiūros cntre Klaipėdoje. Bendruomenę sveikatos priežiūros centre sudaro įvairių socialinių grupių žmonės – nuo žemutinių iki aukštutinių, tačiau daugiausia bendruomenę sudaro vidurinės socialinės grupės žmonės nuo 30 iki 70 metų. Į šeimos gydytoją daugiausia kreipiasi vyresnio amžiausiau žmonės, daugiausia moterys.

Praktikos metu pas šeimos gydytoja kreipėsi 35 metų moteris kuri skundėsi sausu kosuliu ir vis dažniau pasikartojančiais dusulio priepuoliai, kurie dažniausiai ištinka naktį. Moteris gydytojai jau buvo pažystama, nes į sveikatos priežiūros centrą kreipėsi jau nekartą. Moteris serga bronchine astma jau 10 metų ir savo ligą visada kontroliuodavo pati inhaliuojamais vaistais – andrenomimetikais (Salbutamoliu). Moteris skundėsi, kad pastaruoju metu sunku kontroliuoti dusulio ir kosulio priepuolius. Sutriko miegas, rytais jaučiamas bendro silpnumo jausmas, sunku dirbti. Moteris prasitarė, kad prieš pusmetį persikraustė į naują namą už miesto ir įsigijo šunį. Iki šiol ji neaugino jokių gyvūnų. Taip pat pacientės ir gydytojos pokalbio metu moteris prasitarė, kad dėl sunkumų ir streso darbe pradėjo rukyti. Gydytoja išklausiusi pacientę išsiaiškino ligos paūmėjimo priežastis – stresas, galimi alergenai gyvūnų plaukams ir viena svarbiausių – rūkymas.

Nukreipimo ir priėmimo į gydymo įstaigą priežastys atvyko pati dėl padažnėjusių dusulio ir kosulio priepuolių

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1000 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Bendruomenės slaugos praktikos ataskaita
    9 - 1 balsai (-ų)
Bendruomenės slaugos praktikos ataskaita. (2017 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendruomenes-slaugos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 22:43
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo