Besimokanti organizacija „NASA“



Besimokanti organizacija “Nasa”. Įvadas. Kas yra besimokanti organiziacija? „Nasa“- kas tai? "Kosmoso lenktynės". Kodėl „NASAI“ reikia būti besimokančia organizacijai? „APPEL“ akademija. Žinių vadyba. Individualių galimybių kūrimas. Komandų kūrimas. Gebėjimų ugdymas. Išvados. Naudota literatūra.
Įvadas; „Nasa“ – kas tai?; „Kosminės lenktinės“ Kodėl „Nasai“ reikia būti besimokančia organizacija?; Žinių vadyba; Individualių galimybių kūrimas; Komandų kūrimas; Gebėjimų ugdymas; Išvados; Naudota literatūra.
Mokymasis visada buvo „NASA“ projektų valdymo sėkmės ir nesėkmės esmė. Per visą savo istoriją „NASA“ periodiškai tyrė, kaip svarbu mokytis iš įrodytų geriausių projektų valdymo praktikos. Mokymasis labai svarbu todėl, kad „NASA“ galėtų ir toliau tobulinti savo projektus ir ateityje pasiekti vis geresnių ir geresnių rezultatų.
„APPEL“ – geriausia pasaulio akademija, kuri teikia įvairius projektų valdymo mokymus darbuotojmas. 2014 m. „APPEL” pristatė savo pirmąjį internetinių kursų katalogą, kuris skirtas padėti praktikantams stiprinti savo įgūdžius. Yra organizuojami šeši „APPEL“ kursų tipai: "NASA" komandos ir "Leading" komandos sukūrimas; pamokos sėkmingai misijai; „NASA“ pagrindai; “On – demand” mokymasis; programos/projektų valdymas; sistemų inžinerija ir inžinerija.
Itin stambiose JAV bendrovėse, tokiose kaip „NASA“, žinių vadyba užima reikšmingą dalį bendroje organizacijos veikloje. Pavyzdžiui, „NASA“ yra įsteigtas atskiras centralizuotas žinių vadybos departamentas, kuriame dirba žinių specialistai. Žinių vadybos vadovas valdo žinių pasidalinimo procesą komandos lygmenyje. Jis garantuoja, kad tinkama informacija būtų prieinama visam personalui ir įgyvendina žinių pasidalinimo strategiją. Taip pat nustato skatinamąsias programas žinių pasidalinimui ir pakartotiniam naudojimui, apibrėžia vaidmenis, lengvina mokymą ir žinių darbuotojų išsimokslinimą.
- MS PowerPoint 259 KB
- 2018 m.
- Lietuvių
- 15 puslapių (729 žodžiai)
- Universitetas
- Gabija
-