Biodyzelinas referatas. Biokuras ir naujos kartos alyvos


Degalai referatas. Referatas apie biokura. Biokuras rasto darbas. Biokuras referatas. Biodyzelino masinos. Naujausios kartos alyvos. Kursinis darbas biokuras. Referatas apie degalus. Nauju referatas.

Biodyzelinas iš atliekų. Asociacijos litbioma veikla lietuvoje. Naujos kartos dyzelinas. Naujos kartos degalai. Variklinės alyvos. Transmisinės alyvos. Literatūros sąrašas

Vienas iš būdų mažinti transporto priemonių išmetamųjų kenksmingų medžiagų kiekį - gaminti naujus ekologiškai švarius degalus. Vokietijoje iš šiukšlių ir sаvartynų atliekų jau gaminamas biodyzelinas. Skaidrus kaip vanduo, be sieros ir aromatinių junginių sintetiniai degalai sumažina automobilių kenksmingų medžiagų emisijа iki minimalios ribos. šių ekologiškų degalų realizavimas praėjusiais metais Vokietijoje pasiekė rekordа. Biodyzelino gamybos ir kokybės valdymo susivienijimo AGQM duomenimis, 2003 metais 1700 stacionarių degalinių realizuota daugiau nei 287 mln. litrų šių mažiau aplinkа teršiančių degalų. Daugiausia biodyzelino parduota šiaurės Reine - Vestfalijoje, Bavarijoje ir žemutinėje Saksonijoje.

Krovininių automobilių varikliai ir artimiausioje ateityje naudos tik dyzelinа. Automobiliai su hibridiniais varikliais pagal išmetamųjų dujų emisijа ir kenksmingumа yra gerokai pranašesni už tradicinius, tačiau pagal savo kainos, galios ir kokybės santykį dar negali konkuruoti su tiesioginio įpurškimo dyzeliniais varikliais.

Vadinasi, lieka vienintelis kelias - mažinti šiuolaikinių dyzelinių variklių išmetamųjų dujų kenksmingumą ir jų kiekį. Be abejonės, šios pastangos turi tam tikras ribas - sąnaudų ir gauto efekto santykis turi pasiteisinti .

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2493 žodžiai)
  • Edgaras
  • Biodyzelinas referatas. Biokuras ir naujos kartos alyvos
    10 - 1 balsai (-ų)
Biodyzelinas referatas. Biokuras ir naujos kartos alyvos. (2013 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/biodyzelinas-referatas-biokuras-ir-naujos-kartos-alyvos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:08
×