Biopreparatai - imuninės sistemos stimuliatoriai skaidrės



Biopreparatai – imuninės sistemos stimuliatoriai. Tikslas. Aprašyti biopreparatus – imuninės sistemos stimuliatorius. Uždaviniai. Sužinoti kas yra biopreparatai. Susipažinti su biopreparatų veikimo principais Sužinoti iš ko gaminami biopreparatai. Kas yra biopreparatai? Biopreparatai yra medžiagos arba produktai. Biopreparatų veikimo principas. Imuninės sistemos stimuliacija kai kurie biopreparatai gali padėti skatinti imuninės sistemos veiklą. Biopreparatai imuninei sistemai. Augalų ekstraktai Kai kurie augalų ekstraktai. Bakterijų lipopolisacharidai, lizatai, ribosomos. Lipopolisacharidai, gaunami iš bakterijų ir mielių. Vitaminai ir mineralai. Vitaminai ypač. Mineralai ypač. Išvados. Sužinojome jog biopreparatai yra biologiškai aktyvūs junginiai. Literatūros sąrašas.
Aprašyti biopreparatus – imuninės sistemos stimuliatorius.
Sužinoti kas yra biopreparatai.
Biopreparatai yra medžiagos arba produktai, kurie yra skirti stiprinti ir palaikyti mūsų imuninę sistemą. Imuninė sistema yra mūsų organizmo natūrali gynybinė sistema, kuri apsaugo mus nuo kenksmingų medžiagų, bakterijų, virusų ir kitų ligų sukėlėjų. Biopreparatai imuninei sistemai gali būti įvairių formų ir sudėčių.
Imuninės sistemos stimuliacija: kai kurie biopreparatai gali padėti skatinti imuninės sistemos veiklą, padidindami organizmo gebėjimą kovoti su infekcijomis ir kitomis ligomis.
Augalų ekstraktai: Kai kurie augalų ekstraktai, tokie kaip echinaceja arba ženšenis, gali būti naudingi imuninei sistemai. Jie gali padėti organizmui kovoti su infekcijomis ir stiprinti imuninę sistemą. Fermentai: Fermentai gali būti naudingi imuninei sistemai, nes jie gali padėti organizmui virškinti maistą ir geriau pasisavinti.
Maistines medžiagas. Tai gali padėti organizmui gauti reikiamus maistinius elementus, kurie yra svarbūs imuninei sistemai. Gerosios bakterijos: Gerosios bakterijos, žinomos kaip probiotikai, taip pat gali būti naudingos imuninei sistemai. Jos gali padėti palaikyti sveiką žarnyno mikroflorą, kuri yra svarbi imuninei sistemai.
Lipopolisacharidai, gaunami iš bakterijų ir mielių, yra nespecifinės stimuliuojamosios terapijos preparatai. Jie veikia B limfocitus, skatina endogeninio interferono, specifinių antikūnų gamybą, leukocitų fagocitinį veiklumą, T helperių, T kilerių, citokinų produkciją. Pirmieji šiam tikslui.