Draugystė


Draugyste rasinys. Rasinys apie draugyste. Rašiniai apie draugyste. Rašinys draugystė. Kas yra draugyste rasinys. Rasiniai apie draugus. Rasiniai apie drauga. Draugyste rasiniai. Pastraipa apie draugystę. Rasinys apie draugus.

Draugas – tai vienaip ar kitaip mūsų antrasis „aš". Mano manymu, draugas - tai tas, su kuriuo gali kalbėti apie viską, džiaugsmus ir rūpesčius ir tai, kas "ant širdies guli". Aš turiu tik kelis tikrus draugus ir visa krūvą pažįstamų. Draugai jau būna patikrinti laiko, santykiai pastovūs ir nenutrūkstantys, nesvarbu kas beatsitiktų.

Draugas – tai vienaip ar kitaip mūsų antrasis aš . Mano manymu, draugas - tai tas, su kuriuo gali kalbėti apie viską, džiaugsmus ir rūpesčius ir tai, kas ant širdies guli . O pažįstami - ateina ir išeina . Šiaip visi draugai kažkada yra perėję pažįstamų stadiją ir visko gali būt, kad kadanors vėl ten pat grįš. Manau pažįstamas, tai kam gali duoti, o tikras draugas tai iš kurio dar ir gali paimti. Su draugu gali sėdėt ir paprasčiausiai tylėt- ta tyla nei vieno iš mūsų nežeidžia, nes draugai vienas kitą supranta ir be žodžių, nėra prasmės kažką slėpti ar apsimetinėti kažkuo kitu, gali būti savimi. Manau draugai niekuomet nepaves sunkiu momentu, visada stengsis padėti- juk tuo ir graži draugystė. Geri draugai tai tokie, kuriais gali pasitikėti, o taip būna po ilgo bendravimo, po ne vienų metų. Manau, kad ir nuoširdi draugystė gali būti ir tarp merginos ir vaikino. Tokia draugystė gali būt net stipresnė nei tarp merginų. Juk merginos vis vien yra konkurentės.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (341 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ona
  • Draugystė
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Draugystė. (2011 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/draugyste.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 19:17
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo