Filmo „egzaminas“ analizė


Filmas egzaminas. Egzaminas filmas. Filmas egzaminas recenzija. Filmo egzaminas aprasymas. Egzaminas filmo analize. Filmas egzaminas siuzetas. Egzaminas filmo aprasymas. Egzaminas filmas aprašymas.

Filmo „egzaminas“ analizė.

Aštuoni pajėgūs kandidatai kovoja dėl svajonių darbo, tačiau jiems numatyta tik viena vieta. Dalis išbandymų liko už nugarų, laukia vienintelis egzaminas, kuris turi vykti apsauginio prižiūrimoje izoliuotoje patalpoje. Per 80 minučių 8 žmonės turi atsakyti į vieną vienintelį klausimą.

Taisyklės buvo aiškios: negalima kalbėtis su stebėtoju ir sargybiniu – pareigūnu, negalima sugadinti savo popieriaus lapo – nesvarbu tyčia ar netyčia, ir paskutinė: negalima palikti kambario, nebent tas kandidatas nori būti diskvalifikuotas.

Egzaminas prasidėjo, tačiau ant lapų nieko nėra, prižiūrėtojas išėjo. Į kokį klausimą reikės atsakyti? Visi dalyviai sumišo ir nežino ką reikia daryti. Visų galvoje sukosi tik viena mintis – koks tai klausimas ir kodėl popieriaus lapas tuščias. Dalyviai žvalgėsi vienas į kitą ir bijojo pratarti bent žodį.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (695 žodžiai)
  • Migle
  • Filmo „egzaminas“ analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo „egzaminas“ analizė. (2013 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-egzaminas-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:48
×