Forsai


Forsai’’. Greta Laurinaitytė. Inga Foktaitė. Greta Baltrušaitytė. Renata Jasevičiūtė. Rūta Karpavičiūtė. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija. Jurbarkas. Forsai’’ – sportinio stiliaus. Požiūris į pasaulį, gyvenimo būdas. Prisigerti ir. Išsiskyrimas iš visuomenės. Išorinė išvaizda (treningai. Išorinė išvaizda. Vaikinai. Vaikinų apranga. Forsams’’ treningai nėra tik patogus drabužis. Merginų apranga. Dažniausiai sportinio stiliaus. Vaikinų pomėgiai ir veikla. Dažniausiai savo laisvalaikį. Merginų pomėgiai ir veikla. Fyfos’’ dažniausiai laiką ledžia kartu su. Bendravimas. Forsų’’ bendravimas tarpusavyje dažniausiai būna vienas kito pažeminimas. Kalba. Jeigu forsas yra. AČIŪ UŽ DĖMESĮ!!! .

,,Forsai’’ – sportinio stiliaus, jėga, o ne protu besivadovaujantys jaunuoliai, paplitę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Žodis ,,forsas’’ kilęs iš anglų kalbos žodžio force (jėga). ,,Forsas’’ – sovietinio rėžimo padarinys. Kuomet Lietuva dar nebuvo nepriklausoma ,,forsai’’ buvo pagrindinė vyraujanti subkultūra. Beje, prie ,,forsų’’ priskiriamos ir ,,fyfos’’.

Prisigerti ir ,,kabinti’’ panas; muštis su bet kuo ir bet kur; kabinėtis prie žmonių; nepaisyti taisyklių.

Išorinė išvaizda (treningai, ,,kedai’’, skusta galva); vidinė kultūra (be išsilavinimo, keiskmai, spjaudymasis); bendravimas (žmonių žeminimas, dažniausiai užsibaigiantis muštynėmis); laisvalaikis (saulėgražų spjaudymas, muštynės, žmonių apkalbinėjimas, ,,kačelkė’’).

Blondinės (peroksidinės); blizgantys, išskirtiniai rūbai; daug makiažo; rožinė spalva; ilgi nagai; dirbtinas įdegis.

Dažniausiai sportinio stiliaus, tačiau į viešesnes vietas rengiasi kiek kitaip: aukštakulniai bateliai, trumpas sijonas, blizganti palaidinė, dideli ir apskriti auskarai.

Dažniausiai savo laisvalaikį ,,forsai’’ praleidžia rajonų kiemuose, automobilių aikštelėse, ,,dragų’’ vietose bespjaudydami saulėgrąžas, mušdamiesi ar apkalbinėdami kitas susirinkusiais subkultūras. Taip pat jie ,,tiuninguoja’’ automobilius.

,,Fyfos’’ dažniausiai laiką ledžia kartu su ,,forsais’’. Domisi automobiliais ir viskuo kuo domisi jų vaikinai ,,forsai’’.

  • Pilietiškumas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1038 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (479 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Saulėė
  • Forsai
    10 - 3 balsai (-ų)
Forsai. (2015 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/forsai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:31
×