Jaunimo grupuotės


Jaunimo grupuotės už ir prieš. Grupuote gotai. Jaunimo grupės - skinai. Emo grupuotės. Skaidrės apie metalistus. Jaunimo kultura-pankai,gotai,emo. Apie grupuotes jaunimo. Jaunimo subkultūros hiphoperiai. Emo grupuote. Kas budinga gotams?.

Priežastys, dėl kurių jaunas žmogus pasirenka vieną ar kitą grupuotę. Gotai. Kaip atpažinti? Būdinga. Metalistai. Tektonistai. Skinai. Pankai. Emo. Hiphopo atstovai. Forsai. Galios poreikis – jėgos demonstravimas yra skirtas suaugusiems sutriuškinti, parodyti, kad “jūs negalite manęs priversti”. Dėmesio poreikis – elgesys “pastebėk mane”; dažniausiai nukreipta į bendraamžius. Keršto poreikis – tai “reakcija – veiksmas – reakcija” elgesys, kylantis iš jausmo, kas su juo buvo pasielgta neteisingai. Kerštas yra dažniausias atsakas į niekam nereikalingumo ir nevertingumo jausmus. Kas jie? Gotams labai svarbus savitumas,. Individualumas, išsiskyrimas iš bendros masės. Tai daroma tiek išvaizda, tiek pasaulėžiūra. Domisi. Tamsiąja pasaulio puse, mistika.

Pasitraukimas arba neadekvatumo jausmas – tai bejėgiškumo demonstravimas, kad paliktų ramybėje ir išvengtų pasekmių, bandymas pabėgti ar išvengti atsakomybės; Susijaudinimo poreikis – noras jausti gyvenimo skonį ir įvairovę.

Metalistai Kas jie? Teigiama, jog metalistų ideologija nėra aiški, juos vienija muzika ir nihilizmas, neigiamas požiūris į krikščionybę.

Kaip atpažinti? juodi odiniai drabužiai marškinėliai su muzikos grupių atributika sunkūs kareiviški batai ilgi plaukai grandinės.

Kaip atpažinti? gąsdinančios išvaizdos, sportinio sudėjimo labai trumpais plaukais arba iš viso pliki vaikinai, merginų šukuosenos panašios į pankių siauri, raitoti džinsai (dažniausiai išbalinti), kamufležinės kelnės, pūstos striukės, kariški batai mėgstamas atributas – keltiškas kryžius.

Kaip atpažinti? dėvi suplyšusius džinsus, marškinėlius su išaukiančiomis aplikacijomis, odinius švarkus ar striukes, sportbačius, riedlentininkų ar kareiviškus batus naudoja žiogelius, skutimosi peiliukus kaip papuošalus dažnai kūną puošia ne viena tatuiruotė daugybė auskarų įvairiose kūno vietose įvairiomis spalvomis dažyti plaukai ir skiauterės.

EMO Pavadinimas kilęs iš “emotion” – emocionalus. Šis judėjimas atsirado devintajame dešimtmetyje, o išplito nuo 1994 m. Emo pasekėjų gyvenimo esmė – nelaiminga meilė, skausmas ir mirtis; svarbiausia emocijos, jausmai, išgyvenimai. Juos vienija muzika; tekstai dažniausiai būna apie neteisybę, žiaurų ir prievartos kupiną pasaulį, beprasmybę.

Kaip atpažinti? šukuosena – plaukai dažniausiai juodi, pusę veido dengia ilgi kirpčiukai, trumpesni sušiaušti pakaušyje makiažas – išbalęs veidas, blyškios lūpos, juodu pieštuku apvedžiotos akys (dažosi taip, jog veidas atrodytų liūdnas ir kenčiantis garderobe vyrauja 2 spalvos: juoda ir rožinė drabužiai – siauri skylėti ar sulopyti džinsai; diržas su daugybe kniedžių ar grandinėlių; marškinėliai su animacinių filmų herojais; sportiniai bateliai.

  • MS PowerPoint 851 KB
  • 2016 m.
  • 38 puslapiai (1100 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Fausta
  • Jaunimo grupuotės
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Jaunimo grupuotės. (2011 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-grupuotes.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 13:22
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo