Globalizacijos poveikis finansų sistemai ir finansų rinkoms


Įvadas. Globalizacijos poveikis finansų rinkoms. Globalizacijos įtaka Lietuvos Finansų rinkai. Prekybos globalizacija. Lietuvos globalizacija ir integracija. Globalizacijos poveikis finansų sistemoms. Pasaulio finansų sistemos poveikis Lietuvos ekonomikai. Pasaulinė globalizacijos įtaka. Globalizacijos sukelti pokyčiai. Išvados. Literatūra. Priedai.

Globalizaciją finansų rinkose taip pat veikė finansinio sektoriaus vystymasis, realių pajamų augimas ir atitinkamai taupymo ir likvidumo perteklius. Tai veikė finansinio turto apimčių ir finansinių priemonių įvairovės didėjimą ne tik išsivysčiusiose, bet ir besivystančiose šalyse ir atitinkamai augančią užsienio investuotojų tų finansinių priemonių paklausą. Tėvyninės šalies finansinių institucijų vystymasis sudarė joms galimybes įsigyti užsienio finansinio turto. Todėl didėjo ir užsienio investicinės pozicijos. Analizuojant globalizacijos įtaką pasaulyje socialinės atskirties formavimuisi, svarbu pastebėti dėl globalizacijos išaugusią socialinę riziką. Jai nereikėtų priskirti siauresnio, tik su socialine apsauga susijusio socialinės rizikos grupių apibrėžimo, kai sakoma, kad atskirų socialinių rizikų atveju (senatvės, ligos, invalidumo, nelaimingo atsitikimo darbe, bedarbystės, našlystės) reikia tenkinti tam tikras kvalifikacines sąlygas apibrėžtų socialinių išmokų gavimui.

Klasikinis informacijos asimetrijos problemų sprendimas yra reputacija: informacijos pranašumai neišnaudojami bijant, kad nekiltų pavojus būsimoms verslo galimybėms. Tačiau pardavėjui sava reputacija rūpės tik tuo atveju, jeigu jį domins būsimi sandoriai, kuriems gali sutrukdyti prasta reputacija. Verslo perdavimo atveju paprastai taip nebus, nes po perdavimo buvęs savininkas gali atsistatydinti.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 70 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (6440 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Globalizacijos poveikis finansų sistemai ir finansų rinkoms
    10 - 4 balsai (-ų)
Globalizacijos poveikis finansų sistemai ir finansų rinkoms. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/globalizacijos-poveikis-finansu-sistemai-ir-finansu-rinkoms.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:24
×