Greito maisto restorano Mcdonalds ir Hesburger maisto kokybės palyginamoji analizė


Maisto kokybe restoranuose. Macdonald skaidres. Hesvurger referatas. Анализ mcdonalds. Hesburger ar mcdonalds. Mcdonalds ar hesburger. Darbas mcdonald's. Mcdonald's maisto kokybe. Greito maisto priedai. Hesburger ssgg.

Greito maisto restorano „mcdonald’s” ir ,,hesburger’’ maisto kokybės palyginamoji analizėesama situacija. Probleminės sritys. Norima situacija. Paslaugų aktualumas. Nauda vartotojui. Nauda organizacijai. Tyrimo objektas. Darbo teorinė dalis. Kaina. Kokybė. Konkurencija. Anketavimas. Giluminis interviu. Trumpai apie įmones. Teorinės darbo dalies rezultatai. Išvados.

Buvo apklausta 20 žmonių. Apklausos tikslas - išsiaiškinti žmonių nuomonės apie greitojo restorano maistą, lyginant McDonald’s su Hesburger. Iš gautų anketos rezultatų, galime daryti išvadą, kad Mcdonald‘s greito maisto kokybė atitinka kainą. Apklaustieji žmonės yra patenkinti siūlomomis kainomis, dauguma jų net nesusimasto apie maisto kokybę, bet mieliau renkasi “McDonald’s” nei “Hesburger”.

  • Vadyba Analizė
  • MS PowerPoint 225 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių
  • Vilija
  • Greito maisto restorano Mcdonalds ir Hesburger maisto kokybės palyginamoji analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Greito maisto restorano Mcdonalds ir Hesburger maisto kokybės palyginamoji analizė. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/greito-maisto-restorano-mcdonalds--ir-hesburger-maisto-kokybes-palyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:07
×