Gyvenimo laimė


Ar sekme sugadina zmogu. Ar sekme sugadina zmones. Ar sekme sugadina zmones rasinys. Rasinys ar sekme sugadina zmogu. Kas yra laime rasinys. Sekme sugadina zmones rasinys. Kas yra sekme pastraipa. Sėkmė sugadina zmogu. Rasinys apie sekme. Sekmė rašinys.

Ar pastebit, ką visi tikslai turi bendro? Vienintelis tikras ir natūralus gyvenimo tikslas yra gauti iš gyvenimo kuo daugiau malonumo. Kuri męs kaip sugebam taip ir vaikomės. Čia tinka visiems. Nesvarbu jog patys tikslai skiriasi. Jie skirtingi yra dėl viso to ką kažkada išmokai ar tave išmokė.

Vieniem didžiausias malonumas yra nuvykti afganistaną ir atlikti pareigą, ka kiti jokiu būdu nedarytu. Nemanykit, kad aš tai išsigalvoju, mačiau prieš kelias dienas per televizija jog kareiviai ten nuvykę džiūgauja, nors jų draugai mirė. Šitas pavyzdys tiks, kad suprastumėt ką noriu pasakyti. Iš tikro jis nepatiria jokio malonumo. Jam galvoje spaudžia mintis jog atlikti pareigą yra tai ką jis gali padaryti geriausia. Jis to yra išmokytas savo tėvų ar filmų apie karą ar dar ko nors, jis tiek ir težino. Jis mėgaujasi savo pareigos atlikimu, o ne pačiu procesu. Pabandyk pavaikščioti basas per asfaltą, nemanau, kad jausi didelį malonumą, bet užsimauk mažus batus ir pabandyk nusiauti po valandos vaikščiojimo. Malonumas tikrai patirsi.

Vieni prisiskaito knygų, prisižiūri reklamų, ar dar kokio nors šlamšto, ko pasekoje tai įtikiną juos jog kelionės yra malonumas. Galbūt jos tokios yra.

Bet ar nepagalvojot, kad malonumas yra tiesiog būti? Kad yra neverta ieškoti tikslų ir susikurti sunkumų, kad patirtum ta iliuzinį malonumą?.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (638 žodžiai)
  • Mokykla
  • Neikasss
  • Gyvenimo laimė
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenimo laimė. (2011 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-laime.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 23:49
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo