Rašinys apie laimę


Laime rasinys. Rasiniai apie laime. Rašinys laimė. Apie laime rasinys. Kas yra laime rasinys. Rasiniai apie laime. Rasinys kas yra laime. Rasinys "kas yra laime". Koks turi buti tikras draugas rasinys. Rasiys apie laime.

Tai rasinys apie laime.

Manau, kad tikras draugas yra tas, kuris yra visuomet salia, o gal tas, kuris man padeda nelaimeje, pataria, paguodžia, su kuriuo galima pasidalinti slapciausiomis mintimis ir paslaptimis, visais atvejais gali pasitiketi juo, zinoti, kad jis išlaikys tavo paslapti. Su draugais visada gali būti savimi, draugas – tai antrasis as. Mes visi daznai pazystamus vadiname draugais, nes būti tikru draugu ne kiekvienas zmogus gali. Tikras draugas buna salia visada, ne tik tada, kai jis to nori ar tu kazko turi. Tikras draugas bus salia ne tik tada, kada jam ko nors reikia, o tada, kai kazko reiks ir tau. Kartais reikia draugo salia, kad kartu patyletumet ar padrasinancio, palaikančio, paguodziancio zodzio, kada to labai reikia. Draugas gali būti ne tik zmogus. Draugais daznai laikome ir gyvunus, jie budami salia gali atstoti labai gera drauga, jais visada galima pasitiketi. Vienintelis budas igyti drauga, paciam būti draugu.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (212 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ivetele11
  • Rašinys apie laimę
    10 - 2 balsai (-ų)
Rašinys apie laimę. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinys-apie-laime.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 13:55
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo