Ignas Šeinius


Ignas šeinius kuprelis analizė. Kuprelio charakteristika. Ignas seinius skaidres. Ignas seinius skaidres. Ignas seinius kuprelio charakteristika. Ignas seinius kuprelio paveikslas. Ignas seinius prezentacija. Ignas šeinius skaidres apie jo gyvenima. Ignas šeinius gamta ir žmogus.

Ignas Šeinius "Kuprelis". Kuprelio charakteristika. Romantizmo bruožai "Kuprelyje". Didžioji Kuprelio meilė. Kuprelis - neeilinė asmenybė. Jo jautri siela sugeba pajusti menkiausią žolelės šnarėjimą, mažiausio paukštelio skundą… Ir štai šią trapią sielą paliečia meilė Gundei. Iš pradžių tai tik švelnus, vos pastebimas jausmų sąmyšis, keliantis malonų sutrikimą ir nerimą Kuprelio sąmonėje. Olesiui džiugu matyti gražiąją merginą bažnyčioje, žvelgti į jos susikaupusį, maldos praskaidrintą žavų vaidelį, slapčiomis gaudyti nuostabių akių žvilgsnį, atklydusį į tą bažnyčios pusę… Švelnūs jausmai Gundei perauga į didžiulę, tyrą, galingą, viską užgožiančią meilę, kuri sukrečia Kuprelį iki sielos gelmių, suvirpina slapčiausias jo širdies stygas, kurios suskamba nuostabiausiais ir spalvingiausiais muzikos akordais… Kuprelis pasijunta bejėgis užgniaužti šį stulbinančiai galingą jausmų protrūkį ir stengiasi padaryti viską, kad mylimoji atsakytų jam tuo pačiu.
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (628 žodžiai)
  • Mokykla
  • Beata
  • Ignas Šeinius
    10 - 1 balsai (-ų)
Ignas Šeinius . (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ignas-seinius.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 00:33
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo