Įmonės raštvedybos sistemos analizė


Rastvedybos sistema. Ra6tvedybos sistemos. Įmonės raštvedybos sistema.

Įmonės raštvedybos sistemos analizė. Turinys. Įvadas. Trumpas įmonės veiklos aprašymas. Įmonės valdymo schema. Įmonės raštvedybos sistema. Dokumentų apyvarta. Registravimo priemonės ir reikalavimai. Bylų nomenklatūra. Išvados ir pastabos. Literatūra. Priedų sąrašas.

Raštvedyba – praktinė organizacijų (įmonių, įstaigų) veikla, susijusi su dokumentų rengimo ir tvarkymo procedūromis. Tos procedūros reglamentuotos Vyriausybės institucijos – Lietuvos archyvų departamento – norminiuose teisės aktuose.

Mano darbo tikslas išanalizuoti UAB “X” raštvedybos sistemą. Darbo uždaviniai:

* aprašyti įmonės veiklą ir valdymo struktūrą;

* apibūdinti dokumentų apyvartą;

* nubraižyti dokumentų apyvartos schemą;

* išanalizuoti įmonės raštvedybos sistemą.

UAB "X" - tai kompanija, stabiliai dirbanti nekilnojamojo turto prekybos srityje. Įmonė sėkmingai išlaiko tiek savo vietą, tiek ir "svorį" šalia kitų įmonių šiame versle. Darbuotojai - patyrę, dirbantys šioje srityje jau ne vienerius metus, specialistai. Jie kvalifikuotai padės surasti optimalų nekilnojamojo turto pardavimo, pirkimo, ar nuomos būdą. Ši įmonė įsteigta 1993 metais.

UAB “X” raštvedybos sistema yra mišri. Įmonės raštvedybą veda du asmenys: direktoriaus padėjėjas administraciniams klausimams ir vyr. finansininkė, o atsakingas įmonės vadovas, kuris nustato dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, saugojimo, naudojimo ir kontrolės procedūrą, skiria atsakingus darbuotojus.

Visus reikalingus dokumentus pagal savo veiklos kryptis rengia direktoriaus padėjėjai, vyr. finansininkė. Šie dokumentai ir gauti su jos veikla susiję dokumentai registruojami, tuo užtikrinama jų operatyvi paieška bei buvimas įmonės apskaitos sistemoje. Dokumentai registruojami tam tikslui skirtuose žurnaluose:

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (1105 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilhelmas
  • Įmonės raštvedybos sistemos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės raštvedybos sistemos analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-rastvedybos-sistemos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 02:53
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo