Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas kretingos mieste


Santrauka. Įvadas. Kalėdinio labdaros vakaro - koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas ir informacijos šaltinių apžvalga. Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas kretingos mieste, teorinė analizė. Renginio samprata ir Kalėdinių renginių specifika. Kalėdų tradicijos, papročiai. Organizavimas, kaip viena iš pagrindinių vadybos funkcijų. Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas kretingos mieste, empirinė analizė. Tyrimo metodika. Lankytojų ir organizatorių nuomonė apie Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „Palaiminki gerumą, Laike“ organizavimą Kretingos mieste. Išvados. Vartojamų terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Kursiniame darbe, vadovaujantis moksline literatūra, išanalizuotas organizavimas ir renginio raida, rūšys, bei svarbiausios metų šventės – Kalėdų - svarba. Analizė parodė, kad kiekvienas autorius skirtingai apibūdina organizavimą, skirtingai skirsto organizavimo rūšis, o renginių sąvokas ir rūšis autoriai nurodo panašią. Tuo tarpu, organizavimo aspektai Kretingoje ir jo įtaka Kalėdiniam labdaros vakarui - koncertui yra teoriškai nepakankamai išanalizuota. Remiantis gautais standartizuoto interviu duomenimis ir išanalizavus dokumentų turinio analizę, nustatyta, kad organizavimas, kaip organizacijos funkcija, turi didelę svarbą Kretingos kultūros centro renginiui. Atliktas tyrimas parodė, kad organizuojant labdaros vakarą - koncertą, galima sėkmingai įgyvendinti visas idėjas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 62 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (5483 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dalia
  • Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas kretingos mieste
    10 - 3 balsai (-ų)
Kalėdinio labdaros vakaro – koncerto „palaiminki gerumą, laike“ organizavimas kretingos mieste. (2013 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledinio-labdaros-vakaro--koncerto-palaiminki-geruma-laike-organizavimas-kretingos-mieste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:45
×