Labdaros renginiai ir jų organizavimas



Taigi, įvairiausiuose labdaros renginiuose pridera laikytis etikos normų. Todėl ir pateiksiu, kaip elgtis įvairiose situacijose, pvz: spektaklyje, parodoje.
PROGINIS - renginio atidarymo, uždarymo, sveikinamoji ar atsakomoji kalbos. Pranešėjas gali siekti ne vieno, bet kelių tikslų iš karto. Be to, vienas pagrindinis tikslas gali būti susijęs su kitais, šalutiniais. Pavyzdžiui, emociniu poveikiu galima naudotis kaip metodu patraukti auditorijos dėmesį, nors pagrindinis tikslas - kad ji išklausytų pranešimą. Įtikinimas taip pat yra daugelio pranešimų elementas.
Valdymo procesas fiksuojamas įvairios paskirties ir turinio dokumentuose. Bendriausia ir plačiausiai naudojama yra organizacinių tvarkomųjų dokumentų sistema OTD skirstomi į tris grupes:
Šių kvietimų nei forma, nei turinys nėra griežtai reglamentuojami. Jie gali būti specialiai išspausdinti vienam renginiui, rašomi laiškų popieriuje, vizitinėse ar pranešimų kortelėse, atvirukuose ir pan., perduodami telefonu. Neformalūs kvietimai taip pat rašomi trečiuoju asmeniu.
Ypač gerai reikia apgalvoti kvietimus į vestuves, - svarbu ir popieriaus kokybė, ir šriftas. Iš kvietimo matyti, ar vestuvės bus labai iškilmingos. Populiariausi yra įvairaus dydžio sulenkiami kvietimai. Jie dažnai puošiami reljefiniais piešiniais, giminės herbais, monogramomis ar pan. Raidės visada juodos, šriftas - puošnus.
Pradėti pobūvį dera taure aperityvo. Jis geriamas mažais gurkšneliais, šnekučiuojantis.Pabrėžtina, kad stiprieji gėrimai, išskyrus konjaką, retai geriami gryni: degtinė dažniausiai maišoma su apelsinų, pomidorų ar kitokiomis sultimis, viskis - su paprastu ar sodos vandeniu. Nepatartina jų skiesti gazuotu vandeniu, nes su juo alkoholis greičiau patenka į kraują, todėl apgirstama greitai ir nelauktai.