Kas yra filosofija? Filosofijos kilmė, prigimtis, reikšmė


Kas yra filosofija kilme prigimtis reiksme. Filosofijos reiksme ir prasme zmogaus gyvenime. Filosofijos reiksme. Filosofijos reikšmė žmogui. Filosofijos kilme moksle. Filosofijos prasme. Filosofijos svarba. Kas yra filosofine literatura. Techikos filosofija reiksme. Filosofijos paskirtis.

Įvadas. Kas yra filosofija? Filosofijos kilmė. Filosofijos prigimtis. Filosofijos reikšmė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Filosofija laikoma dalyku, kuris rūpi visiems ir todėl jis turi būti paprastas bei suprantamas, nors kai kuriems ji atrodo labai sudėtinga. Tai gi, kas iš tikrųjų yra filosofija? Kokia jos prigimtis ir reikšmė žmogui?

Filosofija yra mokslas ir pretenduoja būti tikru pažinimu. Pažinimo problema užima svarbią vietą ne tik kriticizme, bet ir filosofijoje apskritai. Pažinimo problemos analizė parodo, kad šita problema ir jos sprendimas priklauso nuo kitų problemų, visų pirma būties problemos.

Filosofija pasako nedaug. Ji turi būti papildyta įsiklausančiojo autentiškąja būtimi. Filosofija nieko neduoda, ji gali tik pažadinti, be to, ji padeda prisiminti, sutvirtinti ir išsaugoti. Kiekvienas joje randa tai, ką iš esmės jau žinojo.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2063 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Kas yra filosofija? Filosofijos kilmė, prigimtis, reikšmė
    9 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kas yra filosofija? Filosofijos kilmė, prigimtis, reikšmė. (2012 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-filosofija-filosofijos-kilme-prigimtis-reiksme.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:22
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo