Kompiuterio ir vartotojo sąsajos projektavimas


Kompiuterio vartotojo sąsaja. Vartotojo sąsaja. Kompiuterio ir vartotojo sąsajos reikalavimai. Vartotojo sąsajos supratimas. Vartotojo sąsajos aprašymas. Naudotojo sasajos projektavimas. Vartotojo sasajos diagrama. Reikalavimai naudotojo sąsajai. Kompiuterio ir vartotojo sasaja skaidres. Kompiuteriu sandara: sasajos.

Vartotojo poreikių supratimas. Reikalavimų vartotojo sąsajai formulavimas. Koncepcinio modelio pasirinkimas. Turinio diagramos struktūra kliento modeliui. Turinio diagramos struktūra maisto tiekėjo modeliui. Pradinis langas klientui. Meniu langas klientui. Užsakymo langas klientui. Dizaino įvertinimas. Naudotas klausimynas apklausiant vartotojus. Išvados.

Maisto užsakymo į namus pagalbininkas – tai programa, skirta: Klientams: Išsirinkti maistą iš pateikto meniu; Pasirinkimą užregistruoti kaip užsakymą; Būti garantuotam, kad užsakymas pasieks jį; Maisto tiekėjui: Gauti užsakymo formą iš kliento.

Šiuo metu vis daugiau atsiranda klientų, norinčių užsisakyti maistą į namus, tačiau tai gali padaryti ne elektronine forma, o skambindami telefonu. Mūsų kuriamas produktas klientams suteiks patogumą bet kurioje vietoje bet kuriuo metu užpildyti užsakymo formą, kurią gaus maisto tiekėjas ir jis savo ruožtu įvykdys užsakymą atveždamas pasirinktus patiekalus į namus.

Šio produkto vartotojais bus klientai, kurie nori užsisakyti maistą į namus ir maisto tiekėjai, kurie patogiu būdu gali gauti užsakymą. Vartotojo sąsaja nebus apkrauta nereikalingais elementais, kurie mažintų programos vykdymo spartą ar pailgintų atliekamų veiksmų seką.

Vartotojo sąsaja neturėtų būti perkrauta, t.

  • MS PowerPoint 1058 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (411 žodžiai)
  • Simona
  • Kompiuterio ir vartotojo sąsajos projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterio ir vartotojo sąsajos projektavimas. (2010 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-ir-vartotojo-sasajos-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 06:16
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo