Kontrolė įmonėje


Vadybos kontrole. Kokios kontrolės rūšys yra galimos organizacijoje?. Kontroles vaidmuo paslaugu imoneje.

Kontrolės procesai organizacijoje. Kontrolė įmonėje. Įvadas. Kontrolės samprata ir reikšmė. Kontrolės formos ir rūšys. Kontrolės formos. Kontrolės rūšys. Kontrolės etapai ir metodai. Kontrolės proceso etapai ir galimi vadovo sprendimai. Kontrolės metodai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tikslas: išanalizuoti kontrolės procesą organizacijoje.

Uždaviniai:

Išsiaiškinti, kas yra kontrolė;

Išsiaiškinti, kokie yra pagrindiniai kontrolės tikslai;

Apibūdinti kontrolės formas bei rūšis;

Apibūdinti kontrolės etapus ir metodus.

Vadybos vaidmuo Lietuvos įmonėse (įstaigose, organizacijose) yra labai svarbus, nes visąlaik egzistuoja konkurencija tarp įmonių. Geras valdymo procesas užtikrina įmonės prekių ir paslaugų paklausą rinkoje, o tuo pačiu ir jos išliekamumą, todėl labai svarbu, kad būtų įgyvendintos visos vadovavimo funkcijos: planavimas, organizavimas, vadovavimas ir kontrolė. Valdymo procesas yra nepertraukiamas, todėl tik kontrolės pagalba galima užtikrinti visų valdymo funkcijų darnią veiklą, kuri padės įgyvendinti įmonės planus. Kai įmonės planai įgyvendinami ir tikslai pasiekiami, įmonė gali atlaikyti konkurenciją, plėsti savo veiklą ir gauti didžiausią pelną, o juk toks ir yra kiekvienos įmonės siekis, todėl šiame darbe pakalbėsime apie labai svarbią vadybos funkciją – kontrolę.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2468 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Kontrolė įmonėje
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Kontrolė įmonėje. (2013 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kontrole-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 15:20
×