Kontrolė ir planavimas tarptautinėje įmonėje


Kontroles rusys imoneje. Kontrolės funkcija įmonėje. Planavimas imoneje. Tarptautines imones kontrole. Kontroles rusys. Kontrole imoneje. Kontrolės taikymas imoneje. Planavimas ir kontrole kursinis. Kontroles funkcijos imoneje. Praktikos ataskaita tarptautineje imoneje.

Įvadas. Kontrolė. Kontrolės rūšys. Kontrolės esmė. Kontrolės esamos funkcijos. Kontrolės proceso lygiai. Planavimas. Planavimo funkcija. Strateginio planavimo nauda. Planavimo esmė. Pagrindinės valdymo kontrolės procedūros tarptautinėje firmoje. Nacionalinės aplinkos įvertinimas. Planavimas tarptautinėjė firmoje. Vidinė kontrolė tarptautinėje firmoje. Paktinė dalis. Kontrolės taikymas „kaišiadorių paukštyne“. Trumpa ,, kaišiadorių paukštyno” kompanijos charakteristika. “kaišiadorių paukštyno” kontrolės rūšys. „kaišiadorių paukštyno“ darbuotojų kontrolės sistema. Išvados. Literatūra.

Visame pasaulyje vis daugėja tarptautinių firmų, ir jas vadovams yra sunkų sukontroliuoti ir planuotį jų darbą.

Žodis „ kontrolė‘ paprastai kelia neigiamas emocijas, daugeliui žmonių tai reiškia apribojimą, prievartą, savarankiškumo suvaržymą. Tačiau kontrolė- tai organizacijos tikslų siekimo proceso užtikrinimas. Tai labai svarbi valdymo funkcija. Be jos organizacijoje įsivyrautų chaosas, ir apimti visų jos dalyvių veiklą nebūtų įmanoma. Kontrolės funkcija- tai tokia valdymo chrakteristika, kuri sudaro galimybę problemai išaiškinti ir koreguoti organizacijos veiklą, kol dar problema nepavirto krize.

Planavimas verslininkams kelia abejones, baimę,yra bijoma ir ar visi planai pavyks ir pavyks juos įgyvendinti kontrolės deka. O tai tarptautinėjė įmonėje ypač svarbu ir aktualu.

Darbo tikslas – aprašyti kontrolę ir planavimą tarptautinėjė firmoje. Sujungiant teoriją bei praktiką. Darbo objektas - kontrolė, planavimas, tarptautinė firma. Darbo uždaviniai. Išsiaiškinti kas yra kontrolė. Išsiaiškinti kontrolės : principus, lygius, funkcijas. Išsiaiškinti kas yra planavimas ir jo privalumai funkcijos. Sužinoti kaip yra taikoma ir veikiama kontrolė ir planavimas tarptautinėje firmoje. Aptarti bei sužinoti “ Kaišiadorių paukštyno” kontrolės ir planavimo principus, privalumus, darbuotojų sistemą, bendrovės sistemą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4946 žodžiai)
  • Paulius
  • Kontrolė ir planavimas tarptautinėje įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kontrolė ir planavimas tarptautinėje įmonėje. (2012 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kontrole-ir-planavimas-tarptautineje-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:40
×