Kopijavimo aparatai


Kopijavimo aparatu rusys. Kopijavimo aparato veikimo principas. Kopijavimo aparatai aprasimas skaidrese. Kopijavimo aparatas referatas. Kopijavimo aparatai referatas. Kopijavimo aparatai aprasymas. Kopijavimo aparatai klasifikacija. Mini kopijavimo aparatas. Kopijavimo aparatai istorija. Medžio tekinimo kopijavimo aparatas.

Kopijavimo aparatų raida, skirstymas, įpatumai, rinkos paisiskirstymas Lietuvoje. Įvadas. Prekės aprašymas. Definicija. Kokybės rodikliai. Klasifikavimas. Multifunkcinių aparatų skirstymas pagal našumą:. Mini kopijavimo aparatas. Prekės kodai. Importas ir eksportas. Rinkos pasiskirstymas pagal gamintojus.

Šiais laikais nebeįsivaizduojamas darbas biuruose be kopijavimo aparato. Kopijavimas šiandien plačiai naudojamas tiek verslo, tiek švietimo, tiek valstybiniame sektoriuje. Be jo neišsiverstų nė vienas studentas, sekretorė, valstybės tarnautojas ir bet kas kitas, susiduriantis su poreikiu spausdinti ar kopijuoti.

Kopijavimo aparato išradimo istorija buvo tokia, kad Česteriui Karlsonui (Chester F. Carlson) dirbant New York’o patentų ofise teko perrašinėti daugybę rankraščių ir nuorašų. Dėl to jis kentėjo nuo artrito keliamų skausmų. Jis buvo įsitikinęs, kad yra geresnis būdas daryti dokumentų kopijas, todėl su draugu, vokiečių pabėgėliu, Otto Komei, 1937 metais sukūrė pirmąjį kserografinį kopijuoklį iš cinko plokštės, pigių chemikalų ir paprastos lempos, kurio veikimo principas paremtas tuo kad, trinant audeklą sukuriamas statinis krūvis. Česteris Karlsonas bandė parduoti savo išradimą, kai kurioms įmonės, tačiau nepavyko, nes procesas buvo vis dar nepakankamai išvystytas. Tuo metu daugelis kopijų dažniausiai buvo atliekamos naudojant anglinį popierių arba rankinį dauginimo aparatą, o žmonės dar nematė elektroninės mašinos poreikio.

  • Microsoft Word 73 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1304 žodžiai)
  • Vilkas
  • Kopijavimo aparatai
    10 - 3 balsai (-ų)
Kopijavimo aparatai. (2012 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kopijavimo-aparatai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 10:06
×